Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму влаштував фахову бінарну лекцію

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму влаштував фахову бінарну лекцію

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму влаштував фахову бінарну лекцію
08.12.2022 12:53 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм освітній процес бінарна лекція фахівці-практики

Нещодавно на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для 1 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» організували бінарну лекцію на тему: «Особливості обслуговування у закладах готельного господарства». Цей захід проводився в рамках дисципліни «Основи сервісу», яку викладає к.п.н., доцентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Люта Д.А.

На лекцію запросили Анастасію Дядечко (випускниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ спеціальності «Туризм», а нині – менеджерка з продажів готелю «Khortitsa Palace») і Джафара Шамію (менеджер-управитель готелю «Khortitsa Palace»). Варто відзначити, що запрошені гості вже не перший рік діляться досвідом своєї роботи зі студентством, кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи ЗНУ. Під час лекції присутні дізналися про особливості обслуговування в готелях, а саме: сервіс на рецепшн і його ключові фактори, основні та додаткові послуги готелю, спілкування з гостем, забезпечення його потреб та інше. Отримані знання на теоретичних заняттях у поєднанні з наданою інформацією від фахівців/фахівчинь-практиків дозволило більш широко розкрити тему лекції для студентства. Також після виступу гостів охочі мали змогу поставити питання. Така співпраця із викладацьким складом і здобувачами та здобувачками освіти – дуже важлива та цінна.


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 Схожі новини