Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологічний факультет продовжує консультації щодо підготовки до НМТ-2023

Філологічний факультет продовжує консультації щодо підготовки до НМТ-2023

Філологічний факультет продовжує консультації щодо підготовки до НМТ-2023
09.12.2022 11:51 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти вступна кампанія-2023

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директора школи Костянтина Липського доцентка кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко завітала на «віртуальну гостину» до Запорізької гімназії № 6, де зустрілася з учнями й ученицями 11-х класів. Питання успішного проходження Національного мультипредметного тесту, особливості вступу до закладів вищої освіти, вибору майбутньої професії стали предметом обговорення у віртуальній аудиторії.

 

Під час заходу доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко презентувала школярам освітні програми філологічного факультету: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Слов’янський переклад (польський) та міжкультурні комунікації» та «Прикладна лінгвістика». Розповіла про особливості та переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентства, можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання, захоплююче та насичене подіями студентське життя. Інформація про відомих випускників факультету, серед яких й директор гімназії Костянтин Липський, переконала старші класи в можливостях професійної реалізації випускників і випускниць у різних галузях суспільного життя.

Ірина Бакаленко звернула увагу учнівства на особливості цьогорічної вступної кампанії та національного мультипредметного тесту (НМТ). Порадила офіційні джерела, де можна знайти достовірну й актуальну інформацію про блоки удосконаленого національного мультипредметного тесту (НМТ) та новації вступної кампанії 2023 року:

сайт Українського центру оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua/

сайт Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: https://dneprtest.dp.ua

сайт Запорізького національного університету: https://www.znu.edu.ua/

Особливу увагу приділили практичним порадам щодо підготовки до написання тесту з української мови. Старші класи запросили з 01 грудня 2022 року до 31 грудня 2022 року зареєструватись на безкоштовний пробний мультипредметний тест від Запорізького національного університету, що дасть можливість визначити свій рівень знань і краще підготуватись до НМТ. Реєстрація – за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1cSFbykvdA1ojnsJXGzzJ9tz9yy7MkyFhl6hDkjAQnvU/edit?ts=63807be7

Пробне тестування з предметів НМТ (українська мова, історія України, математика, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, хімія, фізика) буде відбуватись у дистанційному форматі через систему електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ упродовж лютого 2023 р. Зацікавило учасників/ць зустрічі й повідомлення про 4-місячні курси підготовки до національного мультипредметного тесту, зареєструватися на які можна за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1Ywcb5SE9UsiAubvJ1nfjw7UGvY4EZ2JuTPyW2fxRdTw/edit?ts=637fc126

Навчання на них триватиме з 30 січня до 28 травня 2023 року.

Створений на допомогу вступникам чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету» допоможе швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію про освітні програми філологічного факультету ЗНУ, лайфхаки підготовки до написання НМТ, і, звичайно ж, про вступну кампанію 2023 року. Скористатися його можливостями можна, перейшовши за лінком: abetkavstupnika2022_bot?

Завершилась зустріч відповідями на питання майбутніх абітурієнтів. Ірина Бакаленко подякувала директору гімназії Костянтину Липському за організацію зустрічі зі старшими класами, а освітянам/освітянкам навчального закладу – за якісну й професійну підготовку випускників і випускниць, серед яких є й студентство ЗНУ. Запорізький національний очікує саме на вас, випускники й випускниці 2023 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!

 

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2023 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: @abetkavstupnika2022_bot

 

 

Філологічний факультет

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини