Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики тривають важливі заходи для студентства з випускниками вишу

09.12.2022 08:58 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики випускники

Викладачі та студенти факультету журналістики провели оригінальну та цікаву зустріч із випускницею факультету – Анастасією Блищик. Окрім того факту, що героїня ще зовсім нещодавно була студенткою, ходила коридорами корпусів нашого університету, нині вона перебуває у лавах ЗСУ, а поважне світове видання «The New York Times», на початку Грудня 2022-го року, публікує матеріал про неї неї.

І все ж таки, для студентства та викладацького складу факультету журналістики вона є уособленням незламності, символом українського духу, важливою та рідною людиною. Модератор заходу, Юрій Костюк, на початку привітав гостю зі святом (днем Збройних Сил України), побажав наснаги та подальших перемог у житті. Анастасія, своєю чергою, привіталася зі всіма, подякувала за запрошення, лаконічно проінформувала про умови свого сьогодення: ще до початку повномасштабного вторгнення працювала журналісткою на одному зі столичних телеканалів. А коли війна забрала життя нареченого (прим. авт.: Олександра Махова – уродженця Луганщини, журналіста, який загинув четвертого травня в селі Довгеньке, що на Харківщині), Анастасія прийняла  сміливе рішення, над яким довго «ламала голову». Вона вирішила захищати державу та право на життя не тільки журналістською «зброєю» – словом, а й справжньою – холодною, жорстокою, з реальними набоями.

Після вітальних слів, зустріч оперативно перейшла у формат «Запитання та відповіді», де студенти та викладацтво намагалися дізнатися в гості про різне, а зокрема:

як було прийнято рішення вступити до лав збройних сил;

які думки «всередині», коли перебуваєш на лінії вогню;

що було б варто змінити у житті?;

реакція батьків на те, коли побачили доньку у військовій формі;

чи є шлях до журналістики після перемоги?;

чи існують «хороші» росіяни;

які творчі плани та інші.

Кожна відповідь Анастасії була наповнена впевненістю, натхненням, цілеспрямованістю, мотивуванням. Вона закликала всіх присутніх вірити у нашу Армію (і не лише), поважно говорити про тих, хто щодня справою та ціною свого здоров’я і життя відстоює право нашої країни на існування, «донатити на ЗСУ». Година зустрічі пролетіла достатньо швидко, але та кількість чутливої, важливої інформації, яка була зпродукована у її ході, буде у пам’яті багатьох її учасників … до наступної зустрічі, яка обов’язково відбудеться.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU