Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрант економічного факультету переміг у конкурсі на кращу аналітичну статтю про майбутнє України

Магістрант економічного факультету переміг у конкурсі на кращу аналітичну статтю про майбутнє України

Магістрант економічного факультету переміг у конкурсі на кращу аналітичну статтю про майбутнє України
12.12.2022 15:10 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет наукова діяльність студентська наука конкурс перемога

Вихованець економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), студент другого (магістерського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Любомир Михайліченко посів 1 місце в конкурсі від АО «Бачинський та партнери» за найкращу аналітичну статтю на тему: «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО».

 

Любомир здобув 1 місце в конкурсі серед понад 50 учасників/учасниць із різних ЗВО й отримав винагороду в сумі 2000 грн від АО «Бачинський та партнери», юридичного радника Львівської міської ради щодо реалізації проєкту державно-приватного партнерства. Мета конкурсу – висвітлити головні, на думку молодих учених, напрямки та шляхи відбудови України після війни в різних галузях. Тому запросили до участі інтелектуальному змаганні студентство різних спеціальностей – від суспільно-політичних до інженерних.

Запрошення до участі отримали заклади вищої освіти України, а свої роботи на розгляд журі надіслали понад 50 осіб. «Усі роботи гідні уваги, однак колективно визнали, що 1 місце отримує студент Запорізького національного університету другого (магістерського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Любомир Михайліченко за роботу, де він ґрунтовно підійшов до висвітлення питання», – зазначило керівництво АО «Бачинський та партнери». Наукова керівниця студента – професорка кафедри управління персоналом і маркетингу, д.е.н., професорка Ірина Дашко.

Варто додати, що Любомир – військовий, він працює ТВО начальника речової служби в Збройних силах України й зараз знаходиться у м. Бахмут (Донецька обл.). Незважаючи на всі труднощі воєнного часу, він зміг повноцінно розкрити напрямки майбутнього України. Як розповів сам Любомир: «Я всю ніч сидів і писав цю статтю, замість того, щоб спати, тому що мені було дуже цікаво, і я хотів до всіх донести мої думки й ідеї щодо майбутнього України, яка обов’язково здобуде Перемогу. Дуже пишаюся тим, що я – студент економічного факультету ЗНУ, завдяки якому можу себе розкривати в науковій діяльності».

Сторінка з результатами конкурсу: https://legalaid.ua/ua/news/rezultaty-konkursu/

Статтю можна переглянути за лінком: https://legalaid.ua/ua/ukrayina-majbutnogo-lyubomyr-myhajlychenko/

Економічний факультет привітав Любомира й побажав не зупинятися на досягнутій науковій вершині!

 

Економічний факультет

Фото Любомира Михайліченко

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини