Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні втілює в життя проєкт «Гімназія-коледж-інститут»

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні втілює в життя проєкт «Гімназія-коледж-інститут»

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні втілює в життя проєкт «Гімназія-коледж-інститут»
13.12.2022 12:57 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні Мелітопольський промислово-економічний фаховий коледж Запорізька гімназія № 49

Перед кожним випускником/цею школи постає питання, де продовжити освіту та отримати перспективну спеціальність. При цьому чимало хлопців і дівчат, навіть завершуючи навчання, все ще вагаються, яку спеціальність обрати і в який заклад вступити. Допомогти молоді своєчасно зробити правильний вибір і призначена програма «Гімназія-коледж-інститут», над втіленням в життя якої активно працюють в Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), Мелітопольського промислово-економічного фахового коледжу та Запорізької гімназії № 49.

 

Днями з цього приводу відбулася нова зустріч, на якій були присутні директорки: ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Наталя Метеленко; Запорізької гімназії №49 (з якою ЗНУ має договір про співпрацю) Ганна Хміль; МПЕФК Інна Д’ячкова. «За підтримки директорки гімназії Ганни Хміль, – розповіла Наталя Георгіївна, – ми разом із Інною Д’ячковою починаємо спільний проєкт формування контингенту абітурієнтів/ток для вступу до МПЕФК із числа здобувачів/чок освіти гімназії, які бажають оволодіти такими спеціальностями, як автомобільний транспорт; технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях; економіка підприємства; маркетинг; облік і оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування».

Під час наради окреслили й перспективи відкриття нової освітньої програми інженерного профілю на базі Мелітопольського промислово-економічного фахового коледжу та Інженерного навчально-наукового інститутуім. Ю.М. Потебні ЗНУ. Та допомога в обранні майбутньої професії – далеко не єдиний напрям просвітницької роботи. Розуміючи необхідність всебічно розвивати молодь, прищеплюючи їй інтерес і повагу до культур інших народів, зокрема, до культури дружнього нам польського народу, ще восени 2020 року в Запорізькій гімназії № 49 за ініціативи громадського об’єднання «Товариство польської культури ім. св. Іоанна Павла ІІ» відкрили «Суботню школу польської культури». Цим проєктом зацікавилося учнівство, вчителі/ки та батьки, і нині під час факультативних занять, які проводить голова ГО «Товариство польської культури ім. св. Іоанна Павла ІІ» Ірина Штирова, діти вивчають польську мову та знайомляться з культурою Республіки Польща. Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні запрошує до співпраці й інші гімназії міста. В освітньому закладі сподіваються, що спільна плідна робота сприятиме наступності в освіті «Гімназія-коледж-інститут (університет)».

Перелік спеціальностей Мелітопольського промислово-економічного фахового коледжу:

https://sites.google.com/view/mfpek/%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%83/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96

Перелік спеціальностей та освітніх програм Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні:

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/11929/12272

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини