Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ долучилося до «Грудневих наукових читань-2022»

Студентство Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ долучилося до «Грудневих наукових читань-2022»

Студентство Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ долучилося до «Грудневих наукових читань-2022»
13.12.2022 10:51 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес наукова діяльність Грудневі наукові читання-2022

Днями студенти та студентки педагогічних спеціальностей Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відвідали важливий онлайн-захід «Грудневі наукові читання-2022».

 

На його початку модераторка Олена Есаулова ознайомила учасників й учасниць із принципами й правилами академічної доброчесності, якими повинні керуватися в науковій роботі присутні. На великому значення наукової творчості студентів і студенток ЕПФК наголосила Анна Багорка. Вона підкреслила, що рівень творчих здібностей здобувачів і здобувачок освіти розвивати багато в чому допомагає науково-дослідна діяльність, яка визначатиме в майбутньому професіоналізм фахівця чи фахівчині. Також, на думку викладацького складу коледжу, ло переваг участі студентства науково-практичних конференціях необхідно віднести: ефективне стимулювання інтелектуального розвитку науковців/науковиць-початківців; потребу в актуальній цілеспрямованій самостійності – тобто в індивідуалізації навчання; поглиблення професійного спрямування освіти; міжособистісне спілкування між студентом/студенткою та викладачем/викладачкою на рівні співробітництва і співтворчості; формування відповідних психологічних та професійних якостей; досвід публічних виступів. А також студентів і студенток цікавлять додаткові бали в рейтингу успішності, які надають за призові місця. Серед доповідачів були як досвідчені старшокурсники/старшокурсниці, так і студентство 1 курсу. Так, свої наукові розвідки представили першокурсниці Марія Паршина, Діана Кривіцька, Анастасія Бахір. Вони розглянули цікаві й актуальні теми, пов’язані з емоційним інтелектом, вчительським фахом, професійним вигоранням та перспективами фахівців і фахівчинь в освітянській галузі. Учасники й учасниці оцінили захід як дуже корисний і цікавий. Наприкінці науково-педагогічний склад коледжу побажав студентській молоді творчого натхнення та жаги до наукових пошуків.


Анна Багорка


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини