Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму провели Об’єктивний Структурований практичний (клінічний) іспит

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму провели Об’єктивний Структурований практичний (клінічний) іспит

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму провели Об’єктивний Структурований практичний (клінічний) іспит
14.12.2022 13:28 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання охорона здоров’я туризму Об’єктивний Структурований практичний клінічний іспит Фізична терапія

Тринадцятого грудня 2022 року, відповідно до Порядку здійснення Єдиного Державного Кваліфікаційного Іспиту у здобувачів/ок ступеня вищої освіти (магістр) зі спеціальності 227.1 «Фізична терапія», галузі знань 22 «Охорона здоров’я» ЗНУ  (ZNU, Zaporizhzhia National University), відбувся дистанційно в онлайн-форматі Об’єктивний Структурований практичний (клінічний) іспит (ОСКІ).

 

Під час іспиту оцінюються практичні (клінічні) навички і відповідні спеціальні фахові компетентності, шляхом демонстрування практичних клінічних знань і навичок на реальному об’єкті (на стандартизованому пацієнті). Оцінка компетентностей і навичок здобувачів вищої освіти відбувається на підставі принципів об’єктивності, структурованості та наближення до реальної клінічної ситуації за допомогою Стандартизованої оціночної шкали. Дотримуюсь правил поведінки у військові часи, ОСКІ провели дистанційно в онлайн-форматі на платформі Zoom з використанням сесійних залів.

На початку іспиту із привітальним словом до магістрів/ок звернулась завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, д. біол. н., професорка Надія Богдановська. Надія Василівна зазначила, що ОСКІ є важливим складником атестації випускників/ць під час якої відбувається оцінка професійної діяльності майбутніх фахівців/чинь з фізичної терапії у спеціально змодельованих умовах. Також вона висловила підтримку магістрам і побажала професійного творчого натхнення під час виконання практичних (клінічних) завдань на станціях. Також із привітальним словом виступила голова екзаменаційної комісії, д.мед.н., професорка, завідувачка кафедри загальної практики-сімейної медицини, гастроентерології, фізичної та реабілітаційної медицини Запорізької медичної академії післядипломної освіти Олена Алипова. Вона наголосила на важливості та значущості цього іспиту для майбутніх фахівців/чинь галузі фізичної терапії. Іспит допомагає оцінювати комунікативні, практичні, маніпулятивні, когнітивні навички. Також звернула увагу спікера й на цікавий формат проведення і побажала всім здобувачам/кам вищої освіти успіхів при складанні іспиту.

У складі екзаменаційної комісії, яка мала оцінити знання та навички магістрів/ок ЗНУ, працювали: її голова – д.мед.н., професорка, завідувачка кафедри загальної практики-сімейної медицини, гастроентерології, фізичної та реабілітаційної медицини Запорізької медичної академії післядипломної освіти Алипова О. Є. та члени/кині екзаменаційної комісії: д.мед.н., професор директор Запорізької лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги Івченко Д.В.; завідувачка відділенням реабілітації, лікар фізичної та реабілітаційної медицини Колесова А.В.; д.біол.н., професорка, завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЗНУ, Богдановська Н. В.; к.мед.н., доцентка кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЗНУ Кальонова І.В. і доцентка кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЗНУ Позмогова Н.В. Головна секретарка екзаменаційної комісії – лаборантка Бєлік В.Є.

Під час ОСКІ використання сесійних залів онлайн-формата на платформі Zoom дозволило магістрам/кам послідовно переміщуватися за визначеним маршрутом по станціям де їх чекали екзаменатори-контролери. На кожній станції перебування було лімітовано в часі (10 хвилин). Відповідно до клінічного завдання, у здобувачів/ок вищої освіти оцінювалися професійні компетентності та практичні навички за допомогою стандартизованої оціночної шкали та контрольних чек-листів. Під час проведення іспиту увесь час на всіх станціях відбувався запис. Як зазначають представники кафедри фізичної терапії та ерготерапії, це був дуже хвилюючий та насичений день. «Незважаючи на військові обставини, інтернет та погодні умови – ми це зробили, ми впоралися! Далі магістрів чекає захист кваліфікаційних магістерських робіт. Бажаємо нашим магістрам успіхів та легкого захисту»! – повідомили на кафедрі.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини