Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Математичний факультет організує 20 грудня День відкритих дверей

Математичний факультет організує 20 грудня День відкритих дверей

Математичний факультет організує 20 грудня День відкритих дверей
19.12.2022 13:21 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування День відкритих дверей

Двадцятого грудня математичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує майбутніх абітурієнтів й абітурієнток та їхніх батьків завітати на важливий профорієнтаційний онлайн-захід – День відкритих дверей.

 

Учасники та учасниці матимуть змогу зустрітися з деканом математичного факультету, професором Сергієм Гоменюком та отримати відповіді на всі актуальні для них питання, пов’язані зі вступом до ЗНУ, навчанням на математичному факультеті та працевлаштуванням після отримання диплома вишу. Під час зустрічі відбудеться огляд спеціальностей: «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки», «Інформаційні системи та технології», «Середня освіта (математика, інформатика, фізика)», «Математика», «Прикладна математика», «Фізика та астрономія» й «Прикладна фізика та наноматеріали». Крім того, абітурієнти й абітурієнтки дізнаються про особливості вступної кампанії-2023. Їм розкажуть, як підготуватись до вступних випробувань, подолати всі етапи вступної кампанії та зустріти новий навчальний рік уже студентами й студентками омріяної спеціальності.

Дата: 20 грудня 2022 року. Початок –15:00. Формат проведення: Zoom-конференція. Ідентифікатор: 548 056 2137

Код: 708040

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини