Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ запрошує на підготовчі курси

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ запрошує на підготовчі курси

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ запрошує на підготовчі курси
28.02.2023 14:50 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу харчові технології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування підготовчі курси вступна кампанія-2023

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує учнів й учениць 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів на підготовчі курси.

 

Упродовж 6 місяців щосуботи з 9:00 до 14:35 в онлайн-форматі досвідчені педагоги проводитимуть заняття з української мови та математики для майбутніх вступників і вступниць. Вартість навчання – 2300 гривень. Звертаємо увагу, що слухачам і слухачкам курсів під час вступу до коледжу надають додаткові бали.

Охочі дізнатися більше можуть завітати за адресою: м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 1, Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ, бібліотека.

Тел.: +380965104897.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини