Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ запрошують на благодійну виставку військових трофеїв

У ЗНУ запрошують на благодійну виставку військових трофеїв

У ЗНУ запрошують на благодійну виставку військових трофеїв
16.12.2022 11:41 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет волонтерський центр благодійний фонд Молодь майбутнього факультет соціальної педагогіки та психології виставка трофеїв благодійний збір Збройні сили України

Дев’ятнадцятого грудня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) Волонтерський центр вишу, зокрема Благодійна організація «Благодійний фонд “Молодь майбутнього”», що діє на його базі, організовують виставку бойової здобичі за час Широкомасштабного вторгнення росії в Україну з 24 лютого.

 

Відвідувачі зможуть ознайомитися з експозицією: це – сухпаї, лахи, «озброєння» російської армії і, звичайно ж, тут представлена славна амуніція наших захисників і захисниць героїчної України. Крім того, охочі зможуть ознайомитися з творчими роботами студентства ОП «Графічний дизайн» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ.

Виставка проходитиме 19 грудня з 10:00 до 15:00 в холі навчального корпусу № 1 (Запоріжжя, вул. Жуковського, 66). Під час огляду відвідувачі та відвідувачки зможуть зробити пожертву на допомогу Збройним силам України.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини