Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціальної педагогіки та психології відсвяткував свою 31-шу річницю

Факультет соціальної педагогіки та психології відсвяткував свою 31-шу річницю

Факультет соціальної педагогіки та психології відсвяткував свою 31-шу річницю
20.12.2022 16:41 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія дошкільна освіта логопедія початкова освіта графічний дизайн театральне мистецтво кафедра акторської майстерності кафедра

Уже протягом 31 року факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) здійснює якісну підготовку фахівців/чинь за такими освітніми програмами: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Логопедія», «Графічний дизайн», «Театральне мистецтво», «Психологія», «Соціальна педагогіка», що наразі є вкрай затребувані на ринку праці.

 

Факультет сьогодні – це шість кафедр, що забезпечують освітній процес: кафедра дошкільної та початкової освіти, кафедра акторської майстерності, кафедра педагогіки та психології освітньої діяльності, кафедра психології, кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти та кафедра дизайну. Щорічно факультет проводить наукові конференції з різної тематики. Випускники/ці факультету сьогодні – це висококваліфіковані працівники/ці, які займаються дослідницькою роботою, консультативною, викладацькою діяльністю. Вони працюють у різних галузях: освітніх і наукових закладах, установах з підбору кадрів, психологічних консультативних службах, правоохоронних органах, в галузі бізнесу (менеджмент, управління персоналом, маркетинг, реклама), соціальних організаціях, це успішні дизайнери/ки, актори/ки театру та кіно, психологи/ні, логопеди, спеціалісти/ки з інклюзії, викладачі/ки закладів вищої освіти. Шлях факультету від шістнадцятого грудня – 31 рік тому – був тернистим і довгим, але на сьогодні він є одним із найчисельніших в університеті, якісна теоретична підготовка студентства факультету СПП поєднується із формуванням професійних умінь на практиці і не дивлячись на обставини та воєнні дії, на факультеті продовжує вестися активна наукова, освітня діяльність та вирує студентське життя.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини