Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня Святого Миколая ЗНУ влаштувало свято дітям внутрішньо переміщених осіб

До Дня Святого Миколая ЗНУ влаштувало свято дітям внутрішньо переміщених осіб

До Дня Святого Миколая ЗНУ влаштувало свято дітям внутрішньо переміщених осіб
20.12.2022 09:44 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет центр культури волонтерський центр благодійний фонд Молодь майбутнього свято внутрішньо переміщені особи День Святого Миколая

Днями представники та представниці ЗНУ із центру культури вишу, волонтерського центру університету та Благодійної організації «Благодійний фонд “Молодь майбутнього”», що діє на його базі, влаштували чудове свято для дітей, чиї родини належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і якими опікується центр із допомоги маріупольцям, котрі змушені були переїхати до інших міст «ЯМаріуполь». На малечу чекали казкові зустрічі зі сніжинками. Янголом, Святим Миколаєм, у яких блискуче перевтілилися студенти й студентки ЗНУ.

 

Присутні на святі разом відгадували загадки, співали новорічні пісні та завзято танцювали. На заході панувала атмосфера щастя. Не обійшлося й без подарунків від спонсорів цього свята – «Дому Канцелярії» та «Супер Печенюшки», завдяки яким діти отримали дарунки до Дня Святого Миколая та солодощі. «Дарувати радість дітям – легко!», – запевняють організатори й організаторки події, які цього року неодноразово влаштовували чудові свята й захопливі квести для дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини