Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму триває підготовка до студентської практики

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму триває підготовка до студентської практики

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму триває підготовка до студентської практики
21.12.2022 16:33 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму студентська практика

Двадцятого грудня відбулася онлайн зустріч студентства ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з Катериною Ваш, представницею компанії «BB Staff», у присутності Анни Сидорук, заступниці декану з міжнародної діяльності факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, а також Поліни Денисенко, начальниці відділу міжнародних зв’язків.

 

Компанія «BB Staff» вже три роки співпрацює з ЗНУ щодо організації практики та стажування студентства в готельно-ресторанних комплексах Туреччини і Пн. Кіпру, та зарекомендувала себе як надійний зарубіжний партнер. Навіть у складних сучасних умовах невелика кількість студентів,ок все ж таки змогла отримати професійні знання і вміння, пройшовши практику в готелях Пн. Кіпру цього року.

Під час зустрічі пані Катерина розповіла присутнім студентам/кам про готельно-ресторанні комплекси, де є можливість пройти практику на літній сезон-2023 – готельну мережу «Titanic Hotels», посади для практикантів/ок, умови проходження практики тощо, а також відповіла на всі, поставлені студентами/ками, питання.

ЗНУ дуже вдячний доповідачці за інформативність виступу, а також за плідну співпрацю навіть у такий скрутний сучасний час.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини