Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ успішно захистили магістерські кваліфікаційні роботи

На біологічному факультеті ЗНУ успішно захистили магістерські кваліфікаційні роботи

На біологічному факультеті ЗНУ успішно захистили магістерські кваліфікаційні роботи
21.12.2022 13:16 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет освітній процес магістратура захист кваліфікаційних робіт

Нещодавно на базі кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся онлайн-захист кваліфікаційних робіт магістрантів і магістранток освітньої програми «Біологія».

 

Попри всі складнощі воєнного часу, захід відбувся на високому організаційному рівні, який забезпечив колектив кафедри. Своєю чергою, здобувачі та здобувачки освіти продемонстрували високий рівень знань, здобутих під час навчання в ЗНУ. Вони гідно представили та захистили наукові дослідження на актуальні теми й у результаті отримали достойні бали. Гідну академічну підготовку магістрів і магістранток, їхнє прагнення до знань відзначили й голова та члени й членкині екзаменаційної комісії. Своєю чергою, колектив біологічного факультету подякував екзаменаційній комісії за плідну й відповідальну роботу. Студентам і студенткам магістратури побажали успіхів у подальшому житті й мирного неба й закликали молодь, аби кожен і кожна наближали спільну Перемогу всіх українців на своєму фронті.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини