Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбувся День відкритих дверей

На економічному факультеті відбувся День відкритих дверей

На економічному факультеті відбувся День відкритих дверей
21.12.2022 15:45 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет день відкритих дверей відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування кібернетика управління персоналом економіка праці ма

Сімнадцятого грудня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на економічному факультеті організували День відкритих дверей, який об'єднав більше 50 випускників/ць шкіл, коледжів та їх батьків у режимі онлайн, на платформі Zoom.

 

Щороку викладачі/ки та студентство економічного факультету проводять дні відкритих дверей із учнівством шкіл і коледжів, на яких у абітурієнтів/ок є можливість познайомитись з освітніми програмами, за якими ведеться підготовка та кафедрами економічного факультету.

На початку онлайн-зустрічі декан економічного факультету, докторка економічних наук, професорка Череп Алла Василівна привітала усіх присутніх і представила заступників деканів, завідувачів кафедр, студентську раду економічного факультету. Алла Василівна розповіла, що економічний факультет пропонує сучасні спеціальності та веде підготовку за освітніми програмами, які актуальні сьогодні та будуть затребуваними в майбутньому: економічна кібернетика, управління персоналом та економіка праці, маркетинг, фінанси і кредит, міжнародна економіка, економіка та управління ринком землі, облік і аудит. Очільниця факультету акцентувала увагу, що підготовка студентства ведеться на рівні світових освітніх стандартів, наявні широкі можливості неформальної освіти, можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії, участі в міжнародних проєктах, грантах, стажуваннях, а також запевнила, що економічний факультет ЗНУ надає змогу дистанційного навчання в системі Moоdle ЗНУ та на платформі Zoom незалежно від обставин.

Далі в програмі заходу кожна кафедра представляла презентацію освітніх проєктів для абітурієнтів/ок. Так, Максишко Наталія Костянтинівна, завідувачка кафедри економічної кібернетики, докторка економічних наук, професорка, розповіла про освітню програму економічна кібернетика. Наталія Костянтинівна зауважила, що освітні компоненти дисциплін, потенціал освітньої програми, умови для навчання, які посади можуть обіймати випускники, умови вступу, а також про сучасні аспекти економічної кібернетики в міжнародному форматі. Також поділилась своїм досвідом навчання на спеціальності – Поліна Спаська, студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики, яка нещодавно пройшла практику в IT фірмі. Найважливіше, зі слів Поліни, це те, що вона обрала спеціальність, яка не обмежує її у виборі майбутньої професії. Також студентка висловила задоволеність багатогранністю та наповненням освітньої програми.

Від кафедри управління персоналом та економіки праці виступив її завідувач, доктор економічних наук, професор Іванов Микола Миколайович. Він акцентував увагу на високому професійному рівні колективу кафедри, оскільки кафедра є випусковою з двох освітніх програм: управління персоналом та економіки праці і маркетингу. Більш детально про освітню програму управління персоналом та економіка праці, систему електронного забезпечення Moоdl, компоненти освітньо-професійної програми, галузі професійної діяльності, співпрацю кафедри з провідними підприємствами регіону, особливості проведення виробничих практик і працевлаштування розповіла Гельман Валентина Миколаївна, докторка економічних наук, професорка кафедри управління персоналом і маркетингу, представивши презентацію. Малтиз Вікторія Віталіївна, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу, представила презентацію освітньої програми маркетинг. Вікторія Віталіївна розповіла про актуальність професію маркетолога в аспекті пандемії та воєнного стану, про попит на маркетингові техлогії та знання та можливість працювати дистанційно.

Кущик Анатолій Петрович, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, кандидат економічних наук, доцент, професор презентував освітню програму фінанси і кредит. Анатолій Петрович розповів про актуальність професії фінансиста, де може працювати фахівець із фінансів і кредиту, яких професійних компетентностей набудуть студенти/ки, скільки заробляють фінансисти/ки, специфіку професії, її переваги, також детально зупинився на посадах, які можуть обіймати майбутні випускники/ці освітньої програми фінанси і кредит. Поділилась своїм досвідом навчання голова студради – Гурська Аліна, студентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування. Аліна повідомила, що зробила правильний вибір, що обрала спеціальність фінанси і кредит, тому що фінансист/ка – це завжди актуальна професія. Найбільше, що її вразило це легкість у комунікації з деканом факультету і викладачами/ками та велика кількість заходів від факультету. Аліна запевнила присутніх, що економічний факультет – це факультет можливостей, тому що студенти/ки мають можливість знайти себе в будь-якому аспекті та розвиватися: чи то долучитися до роботи бізнес-інкубатора, чи то брати участь у наукових заходах, спортивних тощо.

Бабміндра Дмитро Іванович, завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму, доктор економічних наук, професор представив освітні програми міжнародна економіка та економіка та управління ринком землі, зауважив, що зміни в економіці вимагають радикальних змін щодо раніше усталених прав власності та земельних відносин. Дмитро Іванович розповів про переваги навчання, охарактеризував зміст актуальних дисциплін, що вивчають студенти/ки, навів приклади, де працюють випускники/ці кафедри, ацентував увагу на можливостях участі студентів/ок у міжнародних програмах обміну та можливостях побудови успішної кар'єри в міжнародних компаніях, що працюють в Україні.

Від кафедри управління обліку та оподаткування виступила її завідувачка, докторка економічних наук, професорка Проскуріна Неля Миколаївна, яка запевнила, що кафедра веде підготовку нової генерації фахівців/чинь у галузі бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування. Гринь Вікторія Петрівна, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри обліку та оподаткування, представила презентацію освітньої програми облік і аудит. Вікторія Петрівна розповіла про сучасні виклики для професії бухгалтера/ки, чим займається фахівець/чиня з обліку та аудиту, особливості підготовки фахівця/чині з обліку та аудиту, програмні здобутки, дисципліни які вивчатимуть, про можливість подальшого навчання на магістратурі, також зупинилася на питанні працевлаштування випускників/ць, на посадах, які обійматимуть випускники/ці кафедри.

У процесі презентації освітніх програм відбувалось інтерактивне спілкування із деканом та представниками/цями кафедр факультету, учасники/ці заходу отримали вичерпні відповіді на всі актуальні для них питання. За час заходу економічний факультет запросив до навчання за освітніми програмами і відзначив гарантію, що кожен студент/ка стане фахівцем/чинею обраної галузі. Економічний факультет надає ті знання, навички та вміння, які відповідають сьогоднішнім вимогам на ринку праці.

Більше про освітні програми факультету можна дізнатися за лінком: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/economy/1620

Більше інформації про економічний факультет ЗНУ можна отримати за таким лінком:

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/economy

На майбутніх студентів і студенток чекають у деканаті за адресою: м. Запоріжжя. просп. Соборний, 74 (навчальний корпус ЗНУ № 5), к. 116

Тел.:(061) 228-76-13

e-mail: ef-znu@ukr.net 

 

Заступниця декана економічного факультету з навчальної роботи

д.е.н., професор Валентина Гельман

Заступниця декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи

Владислава Колодіна

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини