Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до тренінгу з психологічної допомоги воїнам ЗСУ

ЗНУ долучився до тренінгу з психологічної допомоги воїнам ЗСУ

ЗНУ долучився до тренінгу з психологічної допомоги воїнам ЗСУ
22.12.2022 11:57 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології волонтерський центр відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування центр інтенсивного вивчення іноземн

Нещодавно викладачки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University ) – представниці Волонтерського центру ЗНУ та «БО БФ "Молодь майбутнього"», начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів і начальниця центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова та викладачка кафедри психології Анастасія Неманежина, разом зі студентством факультету СПП активно долучилися до тренінгу з психологічної допомоги військовим.

Навчання проводив Андрій Омельченко – сертифікований тренер лікування та запобігання ПТСР, за стандартами США від «META International Inc» PhD Frank R. Pucelik (США); тренер із TRiM, стандарти армії Великобританії, від "March on Stress" PhD Neil Greenberg (Великобританія); сертифікований бізнес-тренер міжнародної кваліфікації EUI, PhD Meralin Atkinson (Канада), який на сьогодні в аспірантурі Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова працює над кандидатською роботою на тему лікування та запобіганню ПТСР у військовослужбовців.
Варто відзначити, що головною метою діяльності ГО «Центр підтримки “Атлант"» – сприяння в наданні психологічної, благодійної та іншої допомоги воїнам, ветеранам, особам, які постраждали від збройної агресії, та іншим незахищеним верствам населення. У рамках навчання учасники та учасниці пропрацювали методи психотерапії при ПТСР для подальшої роботи з підтримки та відновлення психічного здоров’я військовослужбовців і постраждалих від збройної агресії.
Більше інформації – за лінком:
https://youtu.be/P_Vxj-wJ71I

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини