Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство ЗНУ здобуло 2 срібні медалі Кубка Європи з веслування

Студентство ЗНУ здобуло 2 срібні медалі Кубка Європи з веслування

Студентство ЗНУ здобуло 2 срібні медалі Кубка Європи з веслування
23.12.2022 08:50 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм спорт веслування Кубок Європи перемога

Нещодавно на каналі «Крік» у м. Дубаі (Об’єднані Арабчкі Емірати) проходили змагання Кубка Європи з веслування на човнах типу «Дракон». У складі національної збірної України у чемпіонаті успішно взяли участь студенти й студентки 4 курсу факультету фізичного виховання, здоровя та туризму (група 8.0172-ф-з) Запоріжського національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександр Смірнов (кермовий) та Олена Веніславська (веслярка, барабанщиця).

Змагання відбулося під егідою «EDBF» – асоціації, що об’єднує веслярів і веслярок з усіх країн світу. Його провели в класах човнів D 12 (10 веслярів) на дистанціях 200 та 500 метрів. Варто відзначити, що в них взяли участь національні збірні та спортивні клуби з 24 країн світу, зокрема з України. Студенти й студентки ЗНУ в складних умовах Перської затоки разом з іншими спортсменами в напруженій боротьбі вибороли 2 срібні нагороди на дистанціях 200 і 500 метрів, продемонструвавши високий клас «дніпровського веслування». Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму привітав переможців і переможниць і побажав їм подальших визначних спортивних успіхів.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини