Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП формують важливі професійні компетентності молоді

На факультеті СПП формують важливі професійні компетентності молоді

На факультеті СПП формують важливі професійні компетентності молоді
23.12.2022 10:41 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія освітній процес практика тренінг міжнародна діяльність

У рамках співпраці Запорізької обласної громадської організації «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія», Міжнародної донорської організації ACF (Action Against Hunger, Франція) та ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) студенти й студентки факультету соціальної педагогіки та психології (напрямок підготовки «Психологія») проходять практику у формі психологічних тренінгів і групових занять.

На цих зустрічах формується безпечний простір, який нагадує психотерапевтичну групу, та допомагає більше розкритись учасникам й учасницям і спробувати нові види роботи, різноманітні психологічні техніки та методики. Тренінги надають студентам і студенткам можливість здобути практичні навички роботи із людьми, які постраждали внаслідок збройної агресії росії проти України або опинились у важких життєвих обставинах. Куратори й кураторки груп надають здобувачам і здобувачкам освіти також можливість пропрацювати власні складнощі як фахівцям і фахівчиням, а також навчитись надавати психологічну підтримку, працювати з психотравмуючими ситуаціями та допомогти людині адаптуватись у новій реальності. Важливо відзначити, що всі набуті знання відповідають протоколам гуманітарних організацій.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини