Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ радо зустріли майбутніх абітурієнтів й абітурієнток

На факультеті журналістики ЗНУ радо зустріли майбутніх абітурієнтів й абітурієнток

На факультеті журналістики ЗНУ радо зустріли майбутніх абітурієнтів й абітурієнток
23.12.2022 12:58 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування День відкритих дверей вступна кампанія-2023

Днями майбутні вступники й вступниці та їхні батьки в режимі онлайн поспілкувалися з керівництвом та студентством факультету журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Абітурієнти й абітурієнтки змогли отримати актуальну інформацію про особливості вступу до закладів вищої освіти у 2023 році та про переваги навчання на факультеті.

Під час зустрічі присутні на заході познайомилися з деканом факультету Віктором Костюком, викладачами й викладачками факультету та студентським активом. Представники та представниці університету розповіли про особливості освітнього процесу на факультеті журналістики, а саме – про електронну систему навчання Moodle, практичний складник освітнього процесу, бази проходження практики та про майбутнє працевлаштування студентства. Також гості ознайомилися з творчими проєктами студентів й студенток факультету та життям в університеті. Гості дізналися більше про освітні програми, серед яких «Журналістика», «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання», «Реклама та зв’язки з громадськістю» й «Інформаційно-комунікаційна справа».
Варто наголосити, що традиційний щорічний захід відкрив простори факультету для випускників/ць шкіл, щоб познайомити всіх охочих із особливостями навчання за спеціальностями 061 – «Журналістика» та 029 – «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Цього разу презентували потужності факультету журналістики крізь призму перспективного майбутнього – «Через 10 років Ти зможеш…». Зі вступним словом виступив декан факультету журналістики Костюк Віктор Володимирович, який наголосив на актуальності навчання на факультеті, адже вміння працювати з інформацією та комунікувати з громадськістю на сьогодні є вкрай важливими. Чотири освітні програми зорієнтовані на формування навчальних компетентностей та здібностей в роботі з інформацією, але кожна з них пропонує свою модель і механізми такої діяльності. "Кожна освітня програма – окрема ланка, що формує цілісний організм факультету журналістики ЗНУ", - відзначили на факультеті.
Учасники/ці заходу мали короткий екскурс по кожній із освітніх програм факультету, де йшлося про базові вміння й навички відповідного фаху та можливості у подальшій професійній реалізації. Факультетська родина похвалилася своїм лідерством у місті Запоріжжі та південному сході країни, першим місцем у рейтингу журфаків Детектора медіа-2016, 18 позицією у світовому рейтингу UniRank University Ranking. Також йшлося про різнорідні екскурсії для студентів/ок і сім практик за період навчання, студентські проєкти й потужні перемоги в конкурсах, про технічні та технологічні можливості факультету (наявність телестудії, інтернет-радіо, мультимедійні аудиторії). Дізналися гості й про активну взаємодію із випускниками/цями факультету, які сьогодні є відомими медійними особистостями не тільки в місті Запоріжжі, але й по всій Україні (Асоціація випускників факультету журналістики на сьогодні нараховує понад 150 учасників/ць, систематичні зустрічі з потенційними роботодавцями (на факультеті функціонує Рада роботодавців), а також подальші можливості у працевлаштуванні. На жаль довготривала тривога стала перешкодою у запланованому діалозі, втім всі охочі можуть отримати відповіді на свої питання на сторінках факультету в соцмережах та сайту університету. Факультет щиро подякував усім зацікавленим за цікаву зустріч. Велика факультетська родина запросила всіх охочих: «Досягни успіху разом із JD_ZNU!»
Анна Баранецька,
к. н. соц. ком., доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності,
заступниця декана з профорієнтаційної роботи факультету журналістики


До написання публікації долучилася Ганна Мала,
студентка факультету журналістики


Запорізького національного університету
Сторінки факультету в соцмережах
https://www.facebook.com/zhurfak.znu
https://t.me/fjznu
https://instagram.com/znu_zhurfak

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.883267093114630


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини