Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбувся онлайн-захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Проєктування» ОПП «Графічний дизайн» 2 курсу

Відбувся онлайн-захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Проєктування» ОПП «Графічний дизайн» 2 курсу

Відбувся онлайн-захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Проєктування» ОПП «Графічний дизайн» 2 курсу
26.12.2022 12:29 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну освітній процес захист дипломних робіт

Днями на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся публічний захист курсових робіт 2 курсу ОПП «Графічний дизайн». Захід організували за допомогою комунікаційного програмного забезпечення Zoom.

Варто відзначити, що курсова робота з навчальної дисципліни «Проєктування» – невід’ємна частина підготовки здобувачів/ок вищої освіти, які навчаються за освітньою програмою «Графічний дизайн». Такий вид наукової діяльності поглиблює знання з навчальної дисципліни, формує професійні компетентності – уміння добирати й аналізувати інформацію, коректно й грамотно презентувати результати своєї праці. Цього разу представлені до захисту дослідження виконані з дотриманням усіх вимог до написання курсової роботи. У своїх роботах студенти/ки порушили актуальні питання, пов’язані із соціальними проблемами, та продемонстрували своє власне бачення за допомогою графічного вирішення в низках плакатів.
Здобувачі/ки освіти підготували змістовні доповіді з презентаціями за результатами власних досліджень, продемонстрували вміння самостійно опрацьовувати значні обсяги літературних джерел за темою роботи, аналізувати й узагальнювати отриману інформацію, формулювати власні висновки й пропозиції. Комісія в складі к.мист.н. Содомори Х.М., Потапенка М.В та Тарлінської К.Є. під час обговорення високо оцінила вміння студентства презентувати результати роботи. Це засвідчило високий рівень графічної інтерпретації та володіння інструментальними засобами у представлених до захисту проєктів і глибокі теоретичні знання за результатами аналізу пояснювальних записок. Гарне враження справили не лише виступи доповідачів і доповідачок, але й активна дискусійна участь їхніх одногрупників/ць в обговоренні робіт. До захисту приєдналася завідувачка кафедри дизайну, PhD, доцентка Чемерис Г.Ю. Члени й членкині комісії надали присутнім рекомендації щодо визначення об’єкта й предмета наукової роботи та поділилися власним досвідом написання таких текстів.


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини