Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму розповів про переваги навчання в ЗНУ

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму розповів про переваги навчання в ЗНУ

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму розповів про переваги навчання в ЗНУ
26.12.2022 17:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти профорієнтаційна

Днями відбувся День відкритих дверей факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в режимі онлайн, але, на жаль, не всі охочі змогли приєднатися через відключення електропостачання. Серед цієї категорії абітурієнтів й абітурієнток були й майбутні випускники Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури I-III ступенів № 18 вихованці спортивної школи «ДЮСШ ім. Ю. Лагутіна з гандболу».

 

На прохання батьків і власне майбутніх випускників/ць, на спортивне тренування запросили представників і представниць факультету – доцента кафедри фізичної культури і спорту Ігоря Дядечка та заступницю декана з профорієнтаційної роботи, доцентку кафедри фізичної терапії та ерготерапії Олену Бессарабову. Там вони мали змогу перед тренуванням презентувати освітні програми факультету та відповісти на запитання, актуальні для випускників/ць.

На початку зустрічі представники і представниці вишу наголосили, що в цьому навчальному році Запорізький національний університет проводить безкоштовні пробні тренінги із ЗНО/НМТ під час яких абітурієнти й абітурієнтки зможуть перевірити рівень знань із базових предметів. Також вони зазначили, що університет допомагає підготуватися до складання НМТ під час навчання на 4-місячних курсах. Представники та представниці факультету акцентували увагу на реєстрації та подачі електронної заявки для участі в безкоштовних пробних тренінгах і навчанні на курсах з підготовки до НМТ. Олена Бессарабова підкреслила, що детальнішу інформацію можна дізнатися на сайті відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ.

Далі освітяни зупинилися на освітніх програмах факультету, за якими навчаються студенти та студентки, на особливостях дистанційного навчання за допомогою платформи Moоdle ЗНУ та Zoom, матеріально-технічній базі факультету (це – спортивні зали, фітнес-зали, зал аеробіки, атлетичний зал), спеціалізованих аудиторіях (йдеться про кабінет масажу, ерготерапії, функціональної діагностики, анатомії, готельно-рестораної справи і багато інших). Йшлося під час зустрічі й про заходи, які організовують упродовж навчального року, зокрема про засідання круглих столів й наукові семінари. Розповіли абітурієнтам/кам і про проходження практик (виробничих, клінічних), стажувань. Також детально зупинилися на складанні творчого конкурсу на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт». Присутні дізналися, з яких вправ складається конкурс і де можна детально ознайомитися з нормативами.

Під час зустрічі на всі запитання щодо освітніх програм, особливостей навчання, безкоштовних пробних тренінгах, підготовчих курсів представники та представниці факультету надали вичерпні відповіді. Наприкінці заходу тренер спеціалізованої спортивної школи та його вихованці подякували за отриману інформацію. Представники/ці факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Ігор Дядечко та Олена Бессарабова, своєю чергою, подякували тренеру спортивної школи «ДЮСШ ім. Ю.Лагутіна з гандболу» Володимиру Савченку за організовану зустріч, під час якої відбулася презентація факультету та освітніх програм. «Чекаємо на майбутніх вступників!», – наголосили вони під час розмови зі школярами/ками.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини