Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей факультету іноземної філології зібрав разом майбутніх вступників

День відкритих дверей факультету іноземної філології зібрав разом майбутніх вступників

День відкритих дверей факультету іноземної філології зібрав разом майбутніх вступників
27.12.2022 08:28 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування День відкритих дверей вступ-2023

Днями на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували День відкритих дверей. Провели профорієнтаційний захід для майбутніх вступників в онлайн-форматі на сервісі для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку Zoom.

 

Розпочалась зустріч із привітального слова доцентки Ганни Ваніної, яка розповіла майбутнім абітурієнтам й абітурієнткам та їхнім батькам про те, що їх очікує під час зустрічі, а також – про ресурси на яких можна знайти інформацію про факультет, його освітні програми та студентське життя. Під час заходу декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна звернулась до присутніх у відеоформаті. Вона розповіла про переваги навчання на факультеті, а також відзначила, що ФІФ невпинно рухається вперед, застосовуючи модернізовані методи та технологій навчання. Вона проінформувала про освітні програми факультету та можливості, які мають його здобувачі/ки освіти. А також додала, що в студентські роки чекає на молодь висококваліфікований педагогічний колектив і чудові студенти й студентки – дуже талановиті, активні та ініціативні. Зокрема, вона підкреслила, що минулого року факультет отримав нагороду Гран-прі у конкурсі студентської самодіяльності. Своєю чергою, Ганна Ваніна розповіла про можливості працевлаштування, а також про попит на професії в галузі фрілансу, пов’язанні з написанням текстів англійської, французькою, німецькою, іспанською, італійською та китайською мовами, а також на переклад із цих мов.

Представники та представниці науково-викладацького складу факультету – Станіслав Іваненко, Сергій Вапіров, Оксана Шевчук і Юлія Халемендик – презентували освітні програми факультету, а також про особливості навчання на кожній із них. Присутнім розповіли про співпрацю з іноземними викладачами й викладачками – носіями мов, які проводять заняття для студентів/ок ФІФ, про сучасні методики викладання, про роль практичного складника в освітньому процесі. Окремо наголосили на популярності й актуальності вивчення китайської мови та літератури – цю спеціальність створили на базі Школи Конфуція, що діє в ЗНУ вже кілька років. Студенти й студентики мають змогу спілкуватися з китайськими викладачами й викладачками, вивчати мову та культуру цієї країни. Також під час заходу згадали про активну міжнародну діяльність факультету та його плідне співробітництво з різними українськими та іноземними вишами. Далі на абітурієнтів й абітурієнток чекав імпровізований «Студентський мікрофон». Серед учасників цього проєкту були як 1-4 курси, так і випускники й випускниці вишу. Студентство розповіло про те, як обирали виш та чому здобувають вищу освіту саме в ЗНУ. Так, студентка 1 курсу Злата Білоусова поділилася своїми враженнями: «Я знайшла на факультеті багато однодумців, тож у захваті від атмосфери. Факультет допомагає розвинути навички, які потрібні для моєї професії. Хочу сказати, що для мене ФІФ – це сучасний центр формування наукової та професійної еліти, і я рада бути частинкою цього ком’юніті».

Абітурієнтам й абітурієнткам показали аудиторії, у яких вони здобуватимуть освіту, та детальніше розказали про формат дистанційного навчання на факультеті.

Любов Науменко

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини