Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Зоологічому музеї ЗНУ організували екскурсію для дітей

У Зоологічому музеї ЗНУ організували екскурсію для дітей

У Зоологічому музеї ЗНУ організували екскурсію для дітей
27.12.2022 13:27 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет Зоологічний музей центр культури екскурсія профорієнтаційна діяльність внутрішньо переміщені особи волонтерство

Днями в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для дітей співробітників і співробітниць вишу та для дітлахів із родин зі статусом внутрішньо переміщених осіб, зокрема з центру «Я – Маріуполь», та для їхніх батьків влаштували пізнавальну екскурсію до Зоологічного музею університету.

Організатори заходу – представники та представниці центру культури ЗНУ – вдячні за співпрацю біологічному факультету вишу, зокрема його декану Людмилі Омельянчик, завідувачу кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Валерію Домнічу, викладачу кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Євгенію Ткачу, начальнику навчально-науково-виробничого центру «Екологія» Володимиру Вовченку. Варто відзначити, що організація пізнавальних екскурсій для дітей вже стали доброю традицією для волонтерів і волонтерок ЗНУ, зокрема для центру культури.
На школярів і школярок чекала захоплива екскурсія чотирма залами музею та цікава розповідь його завідувача Олександра Короті. Діти ознайомились із унікальною експозицією, їх зацікавили опудала ссавців, птахів, плазунів і риб не лише з різних куточків України, а й з усього світу. Велике враження на відвідувачів і відвідувачок справили дивовижні колекції кладок яєць різних птахів, а також комах, зокрема метеликів. Бонусом для дітвори стали фігури динозаврів, які дуже сподобались малечі. Екскурсанти й екскурсантки отримали задоволення від відвідин музею. Батьки відзначили, що для юних учасників й учасниць екскурсії вона була дуже корисною та подякували організаторам за надану можливість цікаво та з користю.
Варто відзначити, що в Зоологічному музеї ЗНУ завжди раді провести екскурсії для учнівства. Про такий захід треба домовитись наперед із завідувачем музею Олександром Миколайовичем Коротею. Телефон: 0669933965. Заклад знаходиться в Запорізькому загальноосвітньому закладі середньої освіти №5 за адресою вул. Гоголя, 55.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини