Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет активно долучається до профорієнтаційної діяльності

Біологічний факультет активно долучається до профорієнтаційної діяльності

Біологічний факультет активно долучається до профорієнтаційної діяльності
28.12.2022 12:48 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет освітній процес магістратура практика хімія профорієнтаційна діяльність відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування

Магістранти та магістранти біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під час проходження практики не лише формують відповідні практичні компетентності, необхідні для майбутніх освітян/ок. Вони також активно спілкуються з учнівством загальноосвітніх закладів середньої освіти та проводять профорієнтаційну діяльність. Завдяки яскравим сучасним презентаціям старші класи більше дізнаються про професії природничої галузі, остаточно визначаються із майбутнім фахом, а також – про особливості вступу та навчання в Запорізькому національному університеті.

Так, магістрант Сергій Олейников і магістрантка Віола Крашеніна під час практики (керівниця – Вікторія Перетятько) організували профорієнтаційну зустріч у Запорізькій гімназії № 11 «Топ-6 університетів із хімічним напрямком». У рамках цієї презентації присутні на заході дізналися про відомі заклади вищої освіти, добре знані в світі, які, серед іншого, готують кваліфікованих фахівців/чинь природничої галузі. Представники та представниці ЗНУ висвітлили ключові моменти історії, сьогодення, структури й специфіки навчання таких ЗВО, як Кембриджський університет (Великобританія), Оксфордський університет (Великобританія), Швейцарська вища технічна школа (Цюріх, Швейцарія), Массачусетський технологічний університет (США), Стенфордський університет (США) й Університет Берклі (Каліфорнія, США). Школярів і школярок неабияк зацікавила отримана інформація, про що свідчила їхня активність і запитання, які вони поставили під час перегляду презентації.
Крім того, Сергій Олейников і Віола Крашеніна підготували в рамках асистентської практики заняття 1 курсу – «Цікаві факти про хімію». Вони розповіли про історію виникнення й розвиток хімії як науки, продемонстрували за допомогою презентації видовищні хімічні та біохімічні реакції, а також надали відповіді на всі запитання, що виникли в першого курсу. Їхньою метою було завдання показати, наскільки захоплива й важлива в сучасному світі хімія як наука.
У результаті науково-педагогічні працівники й працівниці біологічного факультету високо оцінили проходження практики магістрантами й магістерками та їхню профорієнтаційну діяльність. Вони відзначили не лише глибокі теоретичні знання, а й прагнення знайти спільну мову з учнівською й студентською аудиторією, вміння розповісти цікаво про важливі теми, прагнення сформувати в учасників й учасниць заходів бажання більше дізнатися про наукову діяльність, зокрема пов’язану з хімією, та пов’язати з нею своє життя, обравши відповідний фах для навчання в Запорізькому національному університеті.


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини