Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрант економічного факультету Любомир Михайліченко – лауреат І премії конкурсу «Краще видання року»

Магістрант економічного факультету Любомир Михайліченко – лауреат І премії конкурсу «Краще видання року»

Магістрант економічного факультету Любомир Михайліченко – лауреат І премії конкурсу «Краще видання року»
30.12.2022 10:17 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет наукова діяльність студентська наука конкурс перемога

Вихованець економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), студент другого (магістерського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Любомир Михайліченко отримав диплом лауреата І премії конкурсу «Краще видання року» за працю «ВІДБУДОВА КРАЇНИ: ВИКЛИКИ, МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАВДАННЯ» в номінації «Праці молодих учених» від ГО «Національна академія наук вищої школи України».

Мета конкурсу – всебічна підтримка освітян/освітянок і науковців/науковиць, талановитих молодих учених і студентів/студенток. На конкурс приймалися роботи (статті, монографії, навчальні посібники тощо), які раніше визнали будь-яким видавництвом, виданням або громадською організацією тощо. Так, Любомир і його наукова керівниця, професорка кафедри управління персоналом і маркетингу, д.е.нє Ірина Дашко подали статтю для участі на конкурс студентських есе й аналітичних робіт до громадської організації «Стратегічна візія» на тему: «Відбудова країни: виклики, можливості та завдання», де цю роботу визнали кращою аналітичною статтею.
Зазначимо, що це – не перша перемога Любомира. Він – військовослужбовець, працює ТВО начальника речової служби в Збройних силах України і на сьогодні знаходиться в «гарячих» точках України. Однак він зміг донести через наукові публікації свої думки й ідеї щодо майбутнього України, яка обов’язково отримає Перемогу. Економічний факультет пишається Любомиром і бажає йому не зупинятися на досягнутому.
Більше інформації про перемогу в конкурс студентських есе й аналітичних робіт до громадської організації «Стратегічна візія» – за лінками:
https://cutt.ly/iBOwni9
Переглянути статтю можна за лінком:
https://cutt.ly/kZhAfp8
https://cutt.ly/bZhwri1 https://www.facebook.com/ua.stratvis

Економічний факультет
Ірина Дашко, д.е.н.,
професорка кафедри управління персоналу і маркетингу

Фото Любомира Михайліченка

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини