Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті відбулася підсумкова конференція з виробничої практики (екологія)

На біологічному факультеті відбулася підсумкова конференція з виробничої практики (екологія)

На біологічному факультеті відбулася підсумкова конференція з виробничої практики (екологія)
30.12.2022 11:23 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет освітній процес виробнича практика підсумкова конференція формування практичних компетенцій

Нещодавно в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася підсумкова конференція з виробничої практики 4 курсу спеціальності 101 «Екологія» біологічного факультету. Сама практика тривала в онлайн-форматі з 11 листопада по 10 грудня під керівництвом завідувача кафедри загальної та прикладної екології і зоології ЗНУ, д.б.н., професора Олександра Рильського.

 

Виробнича практика для студентства бакалавратури денної форми навчання освітньої програми «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» – це обов’язкова частина освітнього процесу. Під час неї відбувається поглиблення та закріплення знань і практичних навичок з організації природокористування та підготовка студентів/ок до самостійної роботи у виробничій галузі державного управління в галузі екології та збалансованого природокористування. Упродовж проходження практики здобувачі/ки освіти ознайомились зі структурою й основними напрямками роботи департаменту захисту довкілля, Державної екологічної інспекції, Управління з питань екологічної безпеки різних областей України та інших країн. Вони мали змогу поспілкуватися з помічницею голови Запорізької обладміністрації з екологічних питань Іриною Піроговою, яка ознайомила студентів і студенток з обласними програмами із захисту довкілля, та іншими співробітниками/цями Департаменту захисту довкілля Запорізької ОВА.

Під час проведення практики молодь працювала зі звітами, присвяченими впливу на довкілля та стану навколишнього природного середовища різних міст України. Засвоювали основи управлінського обстеження підприємства (аудит), стратегію, принципи і методи управління природними ресурсами. Крім того, практиканти й практикантки оволоділи методами та прийомами системного аналізу, планування, прогнозування й регулювання економічних, технологічних та екологічних показників діяльності екологічної інспекції. Також вони засвоїли сучасні методи та форми організації роботи державних установ екологічного спрямування, визначення заходів щодо охорони, раціонального використання, відтворення природних ресурсів, збереження та поліпшення стану урбанізованих та природних екосистем тощо.

На підсумковій конференції відбулися успішні захисти індивідуальних завдань, під час яких студенти та студентки приємно вразили мультимедійними презентаціями та продемонстрували високий рівень фахової підготовки, сумлінність і творчий підхід до виконання завдань. За відгуками студентства, виробнича практика дає можливість здобувачам/кам освіти перевірити та закріпити отримані знання, навчитися виявляти переваги та недоліки в організації управління екологічною інспекцією, розробляти та застосовувати різні методи попередження екологічних порушень на підприємствах міста та області. Крім того, вона сприяє розвитку вмінь самостійного керівництва науково-господарськими процесами організаційно-виробничої діяльності підприємств екологічного спрямування, враховуючи їхній природничий та кадровий потенціал.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини