Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму привітали магістрів й магістранток із врученням дипломів

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму привітали магістрів й магістранток із врученням дипломів

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму привітали магістрів й магістранток із врученням дипломів
30.12.2022 12:01 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм магістратура вручення дипломів випускникам

Напередодні Нового, 2023, року в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося урочисте вручення дипломів магістрам і магістранткам факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму.

Вручення дипломів – це справжнє свято для адміністрації університету, професорсько-викладацького складу факультету та студентства магістратури. Адже це – підсумок багаторічної плідної співпраці, професійних досягнень, незабутніх емоцій та безцінного досвіду. Традиційно святкова подія традиційно розпочалося виконанням гімну України. Із привітальним словом до магістрів і магістерок звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, д.і.н., професор Юрій Каганов. Від імені ректорату він привітав випускників і випускниць із закінченням навчання та отриманням дипломів, побажав їм майбутньої самореалізації та досягнення своїх цілей. Під час своєї промови він наголосив, що навіть сьогоднішні перешкоди в країні не завадили присутнім на заході разом дійти до спільної мети – продовжити навчати та навчатися, щоб студенти та студентки стали кваліфікованими фахівцями й фахівчинями своєї галузі. Юрій Олегович урочисто вручив дипломи магістрам й магістеркам під оплески присутніх на урочистій події.
Найтепліші слова подяки всьому науково-педагогічному складу факультету від імені усіх випускників і випускниць виголосив колишній голова студентської Ради факультету Дмитро Самойленко. Який подякував за знання та вміння, отримані під час навчання. Урочиста подія з нагоди вручення дипломів магістрам і магістеркам пройшла в дуже теплій невимушеній атмосфері.
Викладачі та викладачки факультету звернулися до присутніх із такими привітаннями: «Бажаємо усім випускникам і випускницям 2022 року факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму творчої наснаги в подальшій професійній діяльності, а також – особистого самоствердження. Нехай здобуті знання стануть запорукою вашого майбутнього професійного успіху! Щасливої життєвої дороги, дорогі Наші випускники!».

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини