Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті вручили дипломи магістрів особливому, незламному, випуску

На філологічному факультеті вручили дипломи магістрів особливому, незламному, випуску

На філологічному факультеті вручили дипломи магістрів особливому, незламному, випуску
30.12.2022 12:24 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет свято магістратура вручення дипломів випускникам

Двадцять дев’ятого грудня на філологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам і магістранткам.

Випускників і випускниць факультету привітали перший проректор Запорізького національного університету Олександр Бондар, декан факультету Ірина Бондаренко, завідувачки кафедр Наталія Горбач, Раїса Христіанінова, Ірина Павленко, а також кураторка Лариса Бойко.
Звертаючись до присутніх на заході, представники та представниці філологічного факультету зауважили: «Цьогорічний випуск магістрів особливий! Це – перший і, сподіваємося, останній випуск, який весь термін навчання працював дистанційно. Курс, який писав і захищав свої кваліфікаційні роботи попри всі «незручності» війни… Часом у пунктах незламності, де було світло й можна було доєднатися до інтернету. Декому довелося не лише налагоджувати життя після виїзду з окупації, а й починати дослідницьку роботу наново, бо всі напрацювання змушені були знищувати, аби взагалі мати можливість вибратися з окупованих територій. Це – випуск, серед студентів якого була відома українська письменниця, кандидат філософських наук Наталія Дев’ятко, котра своєю енергією й наполегливістю мотивувала однокурсників торувати впевненіше шлях до мети. І переможниця ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило (2020 р.) Ганна Овсяницька. А також – чимало освітян й освітянок, які можуть дати майстер-клас своїм викладачам, що стимулювало тримати найвищу планку навіть у перші дні війни, попри всю складність психоемоційної ситуації. Це випуск, який ми не лише вчили, ми вчилися в нього самі… Насамперед, тримати удар перед випробуваннями долі. Дорогі наші випускники та випускниці, хай вам щастить на всіх життєвих шляхах! Перемоги спільної! Перемог персональних!».

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини