Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим!
30.12.2022 16:14 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет свято Новий рік Різдво Христове поздоровлення

Напередодні зимових свят адміністрація і науково-педагогічний колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), його співробітники й співробітниці та студентство вітають вас із Новим, 2023, роком і Різдвом Христовим!

Рік, що минає, – найважчий для нашої країни, опалений війною, пов'язаний із болем, втратами, розлукою з рідними, тривогою та молитвами за наших близьких, які боронять українську землю зі зброєю в руках, перебувають на особливо небезпечних територіях, виїхали за межі країни. На жаль, багато сімей не зможуть зібратися разом, щоб відзначити свята. Тож природно, що більшість українців зауважує, що в них нема святкового настрою чи бажання відзначати прихід нового року.
Однак традиційно кінець року – це ще й привід підбити підсумки та замислитися про майбутнє. І зараз, озираючись на 2022 рік, можемо впевнено казати, що представникам і представницям ЗНУ є чим пишатися. Завдяки консолідованим зусиллям і вірі в майбутнє колектив вишу виконав найважливіше завдання, зберігши студентський контингент. У виші триває плідний освітній процес у прифронтовому місті. У цьому – заслуга кожного й кожної з вас. Ми пишаємося вашими досягненнями й упевнені, що з надією всі разом зустрінемо й прийдешній, 2023, рік. Так, він буде нелегкий, але українці вже довели, що вміють боротися й перемагати. Віримо, що він принесе найкращий і найважливіший подарунок для всього українського народу – Перемогу у важкій війні, де українці відстоюють своє право на існування. Колектив ЗНУ, своєю чергою, робитиме все, аби наблизити перемогу, допомагатиме Збройним силам України та тим, хто потребує підтримки, опинившись через війну у важких життєвих обставинах. А ще – викладачі та викладачки вишу продовжать готувати висококваліфікованих фахівців і фахівчинь, які в майбутньому сприятимуть відбудові нашої держави. Зі святом, друзі! Хай новий рік принесе вам здійснення бажань і, найголовніше, перемогу нашої країни.

НОВОРІЧНЕ ПРИВІТАННЯ за лінком:
https://www.youtube.com/watch?v=ngyxQH9encg&t=18s Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини