Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті урочисто вручили магістерські дипломи

На історичному факультеті урочисто вручили магістерські дипломи

На історичному факультеті урочисто вручили магістерські дипломи
30.12.2022 09:41 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет магістратура свято вручення дипломів

Двадцять дев’ятого грудня в Запорізькому національному університеті відбулося вручення дипломів магістра випускникам і випускницям історичного факультету спеціальностей «Історія та археологія» й «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

На початку заходу вітальну промову виголосив проректор ЗНУ Геннадій Васильчук, який поздоровив магістрів і магістранток від імені керівництва вишу. Геннадій Миколайович підкреслив, що сам свого часу закінчив історичний факультет і побажав вчорашнім студентам і студенткам успіхів у побудові кар’єри в переможній Україні. Також присутніх привітали представники й представниці деканату історичного факультету та випускових кафедр. Вони наголосили на складнощах, які мали подолати слухачі та слухачки магістратури, й запевнили, що пишаються кожним і кожною з них. А також – привітали фахівців і фахівчинь із початком їхнього професійного шляху.
Вручення відбулося в змішаному режимі: частина випускників і випускниць з об’єктивних причин приєдналися до заходу віртуально. Утім, незважаючи на перипетії воєнного часу, багато магістрантів і магістранток виявили бажання отримати дипломи особисто. Вони сфотографувались із викладачами й викладачками на добру згадку й пообіцяли ніколи не забувати рідний факультет.

Фоторепортаж зі святкової події – за лінком:

https://bit.ly/3GeLr5NСлідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини