Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство Економіко-правничого фахового коледжу долучилося до доброї справи

Студентство Економіко-правничого фахового коледжу долучилося до доброї справи

Студентство Економіко-правничого фахового коледжу долучилося до доброї справи
05.01.2023 15:29 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж студентська рада волонтерський центр свято внутрішньо переміщені особи

Три дні активна спільнота небайдужого студентства Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) влаштовувала святкові вистави «Порятунок цукеркової фабрики у тридев’ятому царстві» для дітей із родин, що мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Це стало можливим, завдяки співпраці Олени Рудоман, власниці туристичної агенції «Дімона авіатур», а наразі – регіональної представниці благодійного фонду «Приморськ 24/7», Пряничної «Пряня», Наталії Величко, викладачки ЗНУ, регіональної директорки регіону Туристичного оператора «Анекс тур» і студентів і студенток спеціальності «дошкільна освіта та соціальна робота» ЕПФК ЗНУ в рамках проходження ними практики.
Голова студентської ради коледжу Денис Шуть розповідає, що він взяв участь у заході, щоб подарувати дітям свято, особливо тим, які виїхали з тимчасово окупованих територій. Адже що навіть у такі скрутні часи потрібно дарувати усмішки та радість. Саме такі заходи дарують Денису радість і можливість допомагати.
Проректор з наукової роботи ЗНУ, який опікується діяльністю волонтерського центру вишу, Генадій Васильчук коментуючи роботу волонтерства, наголошує, що благодійна організація університету відкрита до співпраці з іншими благодійними штабами. У цій взаємодії – можливість підтримувати більш якісно більшу кількість людей. Так, у спільній взаємодії, вдалося ще міцніше об’єднати студентство, викладачів та адміністрацію ЗНУ. Організатори заходів вдячні всім, хто не залишився осторонь.

Таміла Кіт,
секретарка студентської ради ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини