Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Ольга Фесенко

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Ольга Фесенко

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Ольга Фесенко
06.01.2023 10:31 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжується реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо познайомитись із розповіддю про професійне становлення та досягнення випускниці юридичного факультету Ольги Фесенко.

Пані Ольга навчалась на юридичному факультеті Запорізького національного університету у 2010-2015 рр. У 2014 році вона отримала диплом бакалавра з відзнакою, а у 2015 р. – диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Правознавство». Магістерську роботу Ольга Фесенко присвятила правовому статусу внутрішньо переміщених осіб (наукова керівниця – д.ю.н., професорка Лариса Удовика). На той час ця тема була новою для вітчизняного правознавства та законодавства, однак від того не менш актуальною. Після закінчення навчання в ЗНУ впродовж декількох років вона викладала правові дисципліни в Запорізькому гуманітарному коледжі Запорізького національного технічного університету та перебувала в аспірантурі Класичного приватного університету. У 2017 році, успішно захистивши дисертацію «Адміністративно-правовий статус внутрішньо переміщених осіб в Україні» (під керівництвом д.ю.н. Антона Монаєнка), пані Ольга отримала диплом кандидата наук за спеціальністю 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».
У 2017-2018 рр. Ольга Фесенко навчалась в рамках європейської стипендіальної магістерської програми «Право інформаційних технологій» у найстарішому університеті Північної Європи – Тартуському університеті (Естонія). Після завершення навчання вона півроку надавала юридичні послуги голландській IT-компанії «Nectain». Потім – працевлаштувалась на посаду молодшого юриста в юридичній компанії «Hyde & Associates», яка спеціалізується на отриманні дозволів для експлуатації приватних телекомунікаційних мереж у всьому світі. За час своєї роботи в цій компанії, впродовж двох років, вона брала участь у більш ніж 100 проєктах у понад 30 країнах. На сьогодні Ольга Фесенко мешкає в м. Таллінні. Вона обіймає посаду співробітниці з юридичних питань і питань відповідності в «Yolo Group». Компанія спеціалізується на фінансових та блокчейн-технологіях, а також – на гральному бізнесі. У 2022 році вона посіла шосте місце в топрейтингу найцінніших копаній Естонії.
Для довідки
У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:
znu.pressa@gmail.com
Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:
https://bit.ly/2HixRA8
Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини