Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтерство ЗНУ допомагає тим, хто цього найбільше потребує

Волонтерство ЗНУ допомагає тим, хто цього найбільше потребує

Волонтерство ЗНУ допомагає тим, хто цього найбільше потребує
09.01.2023 09:42 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет волонтерський центр Молодь майбутнього благодійний фонд волонтерство допомога

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) серед пріоритетних напрямків діяльності – допомога тим, хто її потребує. Так, нещодавно представники та представниці Волонтерського центру ЗНУ, зокрема благодійної організації «Благодійний фонд “Молодь Майбутнього”» разом із благодійною організацією «Пелюсток 2.0» відвідали КНП «Міської лікарні №10» Запорізької міської ради. Там вони надали допомогу запоріжцям, які постраждали від ракетної атаки в Осипенківському районі, та висловили їм щирі співчуття.

На превеликий жаль, у результаті вибуху постраждала й родина доцентки кафедри ділової комунікації факультету менеджменту ЗНУ Наталії Наумової. У їхній будинок потрапила ракета, майже зруйнувавши його. Батьки викладачки потрапили в реанімацію, де їм надали кваліфіковану допомогу та підтримку, як й іншим постраждалим після цього вибуху.
«Пелюсток 2.0», представники та представниці якої завітали до лікарні разом із волонтерством вишу, – це громадська організація, яка об’єднує усіх небайдужих для допомоги мешканцям міста. «Ми намагаємось допомогти літнім людям, людям, які вимушено приїхали до міста Запоріжжя через воєнні дії, як із населених пунктів нашої області, так з інших областей. Крім того, допомагаємо місцевим жителям/кам та лікарням» – розповіла Дар’я, керівниця громадської організації «Пелюсток 2.0», випускниця ЗНУ факультету менеджменту. Вона також зазначила, що серед волонтерів і волонтерок організації також є й інші випускники/ці ЗНУ, які прагнуть допомогти постраждалим у наслідок військових дій громадянам. «Я пишаюсь такими дівчатами й хлопцями, адже вони, незважаючи на складнощі воєнного стану, знаходять час і можливості, щоб допомагати тим, хто особливо цього потребує. Велика подяка і нашим випускникам/цям, і тим хто їх виховував небайдужими та активними – колективу Запорізького національного університету», – додає вона.

Олександра Юрченко

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини