Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні відбулося вручення дипломів

В інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні відбулося вручення дипломів

В інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні відбулося вручення дипломів
13.01.2023 14:41 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет магістратура свято вручення дипломів Інженерний навчально-науковий інститут імені Потебні

Одинадцяте січня 2023 року цьогорічні випускники/ці магістратури інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) пам’ятатимуть все життя. Для них завершився дуже важливий етап: позаду роки навчання, хвилювання під час іспитів і захисту магістерської кваліфікаційної роботи, а попереду – нові можливості, які відкрила перед ними отримана освіта, а також впевненість, що друзі, знайдені в стінах alma mater, лишаться з ними на довгі щасливі роки!

 

В урочистій обстановці магістрів/ок вітали: директорка ІННІ Наталя Метеленко, проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах, депутатка Запорізької обласної ради Оксана Бугайчук, голова студентської ради ІННІ Катерина Батюк, а також цьогорічні випускники Олександр Горідько, Ольга Федоренко та Олександр Сагулякін.

Вітаючи учасників/ць свята, Віктор Банах подякував збройним силам України «за те, що ми знаходимося тут, у відносно мирних умовах», а випускникам подякував за те, що, незважаючи на дуже складні обставини, вони «зуміли зібратися та з успіхом завершити навчання». Віктор Аркадійович побажав магістрам/кам працевлаштуватися за отриманим профілем, адже їхні знання сьогодні дуже потрібні країні. Проте не забувати і про особисте життя, обов’язково знайти свою половину та стати щасливими.

Привітавши магістрів/ок з успішним завершенням навчання, Наталя Георгіївна зазначила: «Ми, вчені, достойно виконали свої обов’язки, а ви, наші магістри/ки, впорались зі всіма завданнями, які поставили перед вами – це і освітній процес, і участь у науковій діяльності інституту, у роботі кожної кафедри, у громадському житті. Ми з вами – це достойний складник українського суспільства, який працює заради перемоги і відбудови незалежної, вільної, самодостатньої, демократичної України». Директорка від щирого серця побажала випускникам/цям та їхнім родинам миру й здоров’я та запропонувала «не зупинятись на досягнутому і рухатися далі; отримувати практичний досвід вже на більш високому рівні; розвиватись у науковому напряму – вступати до аспірантури; висувати нові, креативні ідеї, які допоможуть нашій країні посісти достойне місце у світі».

Незабутнім стало і вручення дипломів учасникам/цям програми «2-Д», які одночасно навчалися в нашому інституті і у Вищій школі управління охороною праці в Катовіцах (Республіка Польща) за спеціальністю «Менеджмент» освітньою програмою «Стратегічне управління підприємствами». Звертаючись до гостей свята, Наталя Метеленко висловила подяку «польським колегам – науковцям, освітянам, які сьогодні підтримують нас в нашій боротьбі за свободу, демократію, незалежність». Звернула увагу Наталя Георгіївна і на те, що співпраця з польським вишем триває вже дев’ять років, а сфера взаємодії розширюється з кожним днем. «Це і програми академічної мобільності, й спільні наукові конференції, і кропітка робота у спільній науково-методичній раді з питань удосконалення освітнього процесу». А скільки ще попереду…

Та сьогодні, як і завжди, студенти/ки інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ – найкращі! Вони незмінно досягають професійного успіху, адже творчі, талановиті і дуже розумні! Тут отримують освіту не лише хлопці та дівчата, які тільки завершили навчання в школі та у коледжі, а й ті, хто досяг професійного успіху, проте розуміє, що людина має постійно розвиватися, підкорюючи нові висоти. І саме тому вони обирають для себе ІННІ!

Керівник конструкторського відділу АТ «Мотор Січ», а нині ще й випускник-магістр спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Олександр Горідько з теплом висловився про навчання в тепер уже рідній для нього «Інженерці». Він зазначив, що «знання та досвід ніколи не бувають зайвими. Здобувати їх та підвищувати свій рівень ніколи не пізно!». Звертаючись до молоді, яка ще тільки починає навчання, Олександр підкреслив, що для людини дуже важливо не лише просуватися кар’єрними сходинками, а й постійно розвиватися як особистість. Наприкінці виступу він подякував інституту за отриманні знання, а випускникам побажав здійснення їхніх найсміливіших задумів.

Серед сьогоднішніх випускників/ць є й директорка Люцернянського навчально-виховного комплексу Ольга Федоренко, яка, незважаючи на те, що вже мала дві вищі освіти, з психології та української мови і літератури, вирішила покращити свій професійний рівень, отримавши ще одну в ІННІ ім. Ю.М. Потебні. А вибір зупинила на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Ользі подобається рідній виш, тож вона радить його своєму учнівству, більшість з яких і обирають ЗНУ. Для неї дуже важливо, щоб мрії її учнів втілювалися в життя. Вона радить їм, обираючи майбутню професію, «йти за покликом серця, адже те, що нам нерідко нав’язує суспільство або життєві обставини, не завжди доречно, і з часом людина однаково обере те, що їй до душі».

Для магістра спеціальності 171 «Електроніка» Артема Рослого «Інженерка» стала не лише alma mater, а й місцем, де під керівництвом професора Дмитра Алексієвського в рамках роботи науково-дослідної лабораторії ЗНУ «Промислова електроніка» він розробив свій перший прилад. Уже незабаром Артем стане одним із тих, хто отримає патент на винахід! А нині хлопець поділився тим, як ще школярем обирав майбутню спеціальність і ЗВО. Обрати йому було дуже просто, адже він полюбляв точні науки: математику, фізику тощо. А ще за цією спеціальністю навчався його старший брат. Він був у захваті від своїх викладачів/ок, і це дуже вплинуло на Артема. Хлопець жодного разу не пошкодував про те, що послухав брата. З третього курсу юний студент вже активно займався наукою, яка настільки його захопила, що отримавши диплом магістра, він збирається вступати до аспірантури. Артем не забуває, як обирав спеціальність і розуміє, що це дуже важливий вибір для кожного, тому радить «не лише дізнатися якомога більше про майбутню спеціальність та кафедру, на який збираєтеся навчатися, а й обов’язково відвідувати дні відкритих дверей, бо саме вони дають можливість познайомитися з майбутніми викладачами і зрозуміти, чи справді ти хочеш навчатися саме тут!»

В активістки, відмінниці, а також учасниці програми «Дуальної освіти» Дарини Цинкуш ніколи не було сумнівів стосовно майбутньої професії. Дівчина з дитинства обожнювала конструктори, технічні прилади, а до того ж їй дуже подобалося те, чим займаються батьки. Тож вона і вирішила отримати освіту за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування». Ставши студенткою, Дарина двічі була учасницею студентського конкурсу талантів «Дебют», брала участь у різноманітних заходах, які організовувала Студентська рада, проте не забувала й про навчання, з успіхом складала сесії і завжди отримувала стипендію. Для Дарини студентська дружба дуже багато важить, і вона впевнена, що ніщо не може стати на її заваді, навіть дистанційне навчання.

Мабуть, в Інженерці немає не лише студента, а й викладача, який не знає цьогорічного випускника-магістра Олександра Сагулякіна. Талановитий артист, яскрава особистість, активний учасник студентського самоврядування, і при цьому, відмінник та учасник проєкту «Дуальна освіта» впевнений, що у всьому має бути баланс. Присвячуючи себе творчості чи відпочиваючи з друзями, в жодному разі не можна забувати про навчання, бо студент вступає до ЗВО для того, щоб отримати освіту. На думку талановитого хлопця, стати студентом дуже важливо для кожної молодої людини. Адже це сходинка до дорослого життя, нагода спробувати себе, свої сили в обраній спеціальності та зрозуміти, чи дійсно це саме те, чому б хотілося присвятити своє професійне життя.

В інституті привітали випускників/ць магістратури! А тих, хто тільки обирає майбутній виш, хто відчуває себе особливою, талановитою та розумною людиною, людиною, здатною змінити світ на краще, запрошуємо приєднатися до дружньої студентської родини Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ!

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини