Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ОП «Маркетинг» Анна Михайлова – учасниця програми «Erasmus+» у Данії

Студентка ОП «Маркетинг» Анна Михайлова – учасниця програми «Erasmus+» у Данії

Студентка ОП «Маркетинг» Анна Михайлова – учасниця програми «Erasmus+» у Данії
17.01.2023 11:17 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет міжнародна діяльність академічна мобільність Erasmus+

На економічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) студентство користується всіма можливостями академічної мобільності та проходить стажування за кордоном за програмою «Erasmus+». Студентка 1 курсу економічного факультету освітньої програми «Маркетинг» Анна Михайлова поділилась враженнями від участі в міжнародному обміні й від перебування в Данії в грудні 2022 р.

 

Ось що розповідає про цю подорож у рамках реалізації можливостей академічної мобільності сама Анна:

- Найперше, треба відзначити, що Копенгаген – це неймовірне місце. Особлива казкова атмосфера тут під час новорічних свят – саме тоді мені випала можливість відвідати це прекрасне місто. Основне студентське життя Данії зосереджено в її столиці, тому навчання тут – це мрія для багатьох студентів і студенток із різних куточків планети. Моя програма міжнародного обміну «My vote/Мій голос», реалізована в рамках програми «Erasmus+ Youth mоbility», була насичена тренінгами й інтерактивними лекціями за напрямками роботи Європейського парламенту та розвитку громадянської позиції молоді. Завдяки програмі «Erasmus+», студентво з різних країн може отримувати знання в неформальній формі навчання, що робить заняття цікавішими та захопливими. За невеликий проміжок часу (півтора тижні) можна вдосконалити володіння англійською мовою, отримати нові знання про різні галузі життя, відвідати нове місто та познайомитись із великою кількістю цікавих особистостей, які прагнуть зробити цей світ кращим.

На мою думку, неможливо виділити окремі найкращі моменти, адже кожна мить, проведена разом, назавжди залишиться в моїх спогадах. Ця подорож стала для мене натхненням. Найбільша цінність проєкту – це люди. Кожен учасник чи учасниця – це окрема особистість зі своєю історією та поглядами на світ. Але найбільше враження на мене справили такі заходи, як «Культурний вечір» і «Таємний Санта». Перший захід тривав упродовж усього обміну, під час нього кожна країна представляла свою культуру, історію, звичаї, розповідала цікаві факти про мову, жести, традиції та, звісно ж, кухню. Я була здивована таким різноманіттям тем і багатогранністю кожної національності. Турецька команда показала нам весільні традиції, ніч хни, національні пісні та танці, від останніх всі учасники отримували неймовірне задоволення, танцюючи їх постійно протягом обміну. Команда з Великої Британії розповіла про свою історію та традиції та поповнила наш словниковий запас новими словами. Команда з Данії познайомила присутніх із традиціями святкування Нового року та Різдва у своїй країні.

Наша українська команда вирішила показати традиційні різдвяні вечорниці. Тому ми заспівали хором «Щедрик», розповіли про різні методи ворожіння й дали спробувати їх усім охочим. Обов'язково треба зазначити, що кожна з команд також готувала стіл із традиційними стравами своїх країн, я була в захваті, адже всі доклали багато зусиль, аби гідно представити свій народ. Наша команда, оскільки була численною, вирішила приготувати борщ із хлібом і салом, та вареники з різними начинками.

Другий захід – «Таємний Санта» – став новорічним сюрпризом для кожного. Тут ми дарували якісь приємні подаруночки чи писали записки один одному. Було дуже приємно починати свій день із маленького подаруночка чи побажання гарного дня. Окреме задоволення я отримала під час роботи з українською командою, через те що учасників й учасниць із України було більше за всіх, я мала можливість познайомитися з великою кількістю співвітчизників і співвітчизниць із різних куточків України.

Щиро рекомендую кожному хоча б раз у житті спробувати поїхати закордон за програмою академічного обміну, адже це – неймовірний досвід. Також я дуже вдячна, що досвід «Erasmus+» Жан Моне Модуль, який був отриманий під час навчання у 2022 році та участі у заходах проєкту 620720-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні» («DIRUT») став моєю першою сходинкою та логічним продовженням участі в програмі «Erasmus+ Youth mоbility». Тому я щиро рекомендую кожному брати участь у проєктах «Erasmus+» та хоча б раз у житті спробувати поїхати закордон за програмою академічного обміну, адже це – неймовірний досвід. Я набула знання, зі мною трапились пригоди, а головне, – знайшла нових друзів, із якими зараз продовжую спілкування та планую розвиватися й надалі.

Анна Михайлова,

студентка спеціальності «Маркетинг»

економічного факультету ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини