Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі педагогіки та психології освітньої діяльності відбулося обговорення освітньо-наукової програми «Професійна освіта»

На кафедрі педагогіки та психології освітньої діяльності відбулося обговорення освітньо-наукової програми «Професійна освіта»

На кафедрі педагогіки та психології освітньої діяльності відбулося обговорення освітньо-наукової програми «Професійна освіта»
31.08.2022 15:38 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія аспірантура освітньо-наукова програма стейкґолдери

На кафедрі педагогіки та психології освітньої діяльності відбулося обговорення освітньо-наукової програми «Професійна освіта».

 

Тридцять першого серпня 2022 року на базі кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували обговорення освітньо-наукової програми «Професійна освіта». Серед присутніх на заході були: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор, гарант програми Олександр Гура, учасники й учаснриці робочої групи ОНП, здобувачі та здобувачки третього рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) та їхні наукові керівники й керівниці та стейкґолдери.

 Під час зустрічі гарант освітньо-наукової програми Олександр Гура ознайомив присутніх із наказом ЗНУ № 179 від 03.08.2022 «Про нову редакцію освітньо-наукових програм ступеня доктора філософії». Із метою підвищення якості підготовки здобувачів і здобувачок третього рівня вищої освіти та модернізації освітньо-наукових програм ступеня доктора філософії, присутні обговорили широке коло питань, що стосувалися якості підготовки та працевлаштування випускників і випускниць, котрі навчаються в аспірантурі за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)». На засіданні обмінялися думками щодо змісту освітньо-професійної програми, задля покращення підготовки висококваліфікованих фахівців і фахівчинь-практиків, які володіють загальнонауковими методами системного, функціонального та статистичного дослідження, сучасними методами науково-дослідної та педагогічної діяльності.

Результатом засідання стало внесення змін до ОНП, а саме – додавання освітньої кваліфікації, структурування предметної області в профілі ОНТТ, переліку компетентностей і результатів навчання, матриць відповідності, індивідуального плану наукової роботи та наукового складника структурно-логічної схеми (щодо вимог до публікацій і попередньої експертизи дисертації), вимог до дисертації (щодо встановлення обсягу її основного тексту). Також врахували пропозиції стейкґолдерів і стейкґолдерок. Зокрема, йдеться про виступи Людмили Чернікової, проректорки з навчально-методичної роботи Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Людмили Поліщук, заступниці начальника управління Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Олени Грибанової, директорки Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ, представників і представниць закладів загальної середньої освіти. Їхні пропозиції стосувалися відповідності переліку вибіркових дисциплін темам дисертаційних досліджень аспірантів й аспіранток, переліку загальних і спеціальних (фахових) компетентностей та інших питань.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини