Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтерство ЗНУ об’єднує зусилля українського студентства закордоном

Волонтерство ЗНУ об’єднує зусилля українського студентства закордоном

Волонтерство ЗНУ об’єднує зусилля українського студентства закордоном
19.01.2023 14:47 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет волонтерський центр ЗНУ благодійний фонд Молодь майбутнього міжнародна діяльність допомога дітям

Волонтерський центр ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема благодійна організація «Благодійний фонд “Молодь майбутнього”» консолідує українського студентства закордоном. Зокрема, йдеться про співпрацю з об’єднанням українських студентів/ок «Либідь» із м. Пассау, що в Баварії (Німеччина).

Із першого дня повномасштабної війни українське студентство із м. Пассау займається різними проєктами – найбільше публічною та культурною дипломатією, зокрема організацією мітингів, зв’язками з медіа тощо. Ще до Різдва вони запланували різні культурні проєкти, кошти від яких залучатимуть на гуманітарні потреби в Україні.

Грошова допомога волонтерству ЗНУ – це кошти, зібрані на благодійному різдвяному ярмарку в університеті в Пассау. Цю фінансову допомогу спрямують на підтримку дітей, які через бойові дії опинилися в складних життєвих обставинах. Волонтерський центр ЗНУ висловлює подяку за підтримку та логістикуз іноземним студентством волонтеру, кандидату філологічних наук, доценту, викладачу факультету журналістики Павлу Мірошниченку.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини