Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває онлайн-навчання для структурних підрозділів із питань охорони праці

У ЗНУ триває онлайн-навчання для структурних підрозділів із питань охорони праці

У ЗНУ триває онлайн-навчання для структурних підрозділів із питань охорони праці
30.01.2023 12:51 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ охорони праці навчання посадових осіб атестація

З 16 по 30 січня на сайті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – на сторінці відділу охорони праці – у відкритому доступі розміщені лекційні матеріали з тематики охорони праці та безпеки життєдіяльності, які призначені для самостійного ознайомлення та навчання керівників/ць структурних підрозділів університету та посадових осіб. У період з 30 січня по 6 лютого відбудуться заліки за встановленим графіком.

 

Згідно ст. 18 Закону України «Про охорону праці», «Кодексу законів про працю», «Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці» посадові особи установ і закладів освіти один раз на три роки мають пройти навчання та перевірку знань із питань охорони праці та БЖД. У жовтні 2022 року поточну перевірку знань, організовану комісією МОН України, здійснили ректор ЗНУ, проректори, головний інженер АГЧ та працівники/ці відділу охорони праці. За результатами перевірки посадовці, відповідальні за сектори освітньої діяльності, отримали відповідні посвідчення.

Атестації для інших категорій керівників/ць структурних підрозділів відбудуться у ЗНУ за таким графіком:

-         30 січня 2023 року о 10.00 – залік в ауд. 50 навчального корпусу № 1 відбудеться для керівного персоналу АГЧ, директорів/ок та їхніх заступників/ць наукової бібліотеки, спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ, студентського спотривно-оздоровчого табору «Славутич»;

-         З 1 по 6 лютого 2023 року з 10.00 до 12.00 – в ауд. 226 навчального корпусу № 4 проходитимуть заліки для завідувачів/ок кафедр і навчально-наукових лабораторій ЗНУ та інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні, а також осіб, які відповідають за охорону праці на факультетах та в ІННІ.

Заліки відбуватимуться у форматі тестування. До складу атестаційної комісії входитимуть представники/ці відділу охорони праці ЗНУ, Запорізької обласної ради профспілок, страховий експерт з охорони праці Пенсійного фонду України, голова ППО ЗНУ.

Навчальний матеріал розміщений за лінком: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/1321/12299

З питань підготовки та проведення атестацій звертайтеся до фахівців відділу охорони праці: начальний корпус № 4, ауд. 226, тел.: (061) 228-75-42.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини