Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели online-зустріч із Запорізькою загальноосвітньою середньою школою № 67

На біологічному факультеті провели online-зустріч із Запорізькою загальноосвітньою середньою школою № 67

На біологічному факультеті провели online-зустріч із Запорізькою загальноосвітньою середньою школою № 67
20.01.2023 12:04 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування вступна кампанія-2023 заклади загальної середньої освіти

Сімнадцятого січня на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч із старшими класами Запорізької школи № 67 у режимі онлайн.

 

На початку заходу присутніх привітала декан факультету Людмила Омельянчик. Вона розповіла про переваги навчання в Запорізькому національному університеті на біологічному факультеті. Людмила Олександрівна наголосила на здобутках університету, його рейтингах серед закладів вищої освіти регіону та України загалом. Далі майбутні вступники мали змогу ознайомитись зі спеціальностями й освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка на факультеті. Для присутніх влаштували яскраві інформативні презентації. Школярі та школярки дізналися про перелік предметів, що вивчають на факультеті, про бази практик, можливості працевлаштування та отримали багато іншої корисної інформації. На захід завітали представники й представниці всіх кафедр факультету. Відповіді на запитання щодо спеціальності «Хімія» (освітня програма «Хімія») надавав завідувач кафедри хімії професор Олександр Бражко. Вступників на цю освітню програму цікавили особливості практичної підготовки та перспективами працевлаштування, а також – кількості бюджетних місць, відведених для на спеціальності.

Кафедру фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захиcту та медицини презентувала її завідувачка, професорка Оксана Кущ. Серед запитань абітурієнтів й абітурієнток, на які вона надала відповіді, найбільшу зацікавленість викликали такі: порядок подання документів до приймальної комісії та вартість навчання на здобуття бакалавра спеціальності «Фізіологія, імунологія та біохімія», можливості працевлаштування випускників спеціальності «фізіологія, імунологія та біохімія». Присутні виявили інтерес до освітньої програми «Мисливське господарство та рослинні ресурси». На запитання абітурієнтів й абітурієнток відповідав завідувач кафедри професор Валерій Домніч. Він розповів про цікаві практики в мисливських господарствах України та в Азово-Сиваському національному природному парку на о. Бірючий.

Завідувач кафедри генетики та рослинних ресурсів Віктор Лях познайомив школярів з освітньою програмою «Генетика», а професор кафедри Олександр Рильський розповів про освітню програму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Майбутніх вступників запросили приєднатись до соціальних мереж факультету. Таким чином під час вступної кампанії-2023 вони зможуть отримати рекомендації, відповіді на питання щодо вступу тощо.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини