Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП урочисто вручили дипломи випускникам і випускницям магістратури

На факультеті СПП урочисто вручили дипломи випускникам і випускницям магістратури

На факультеті СПП урочисто вручили дипломи випускникам і випускницям магістратури
23.01.2023 11:02 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія свято вручення магістерських дипломів

Двадцятого січня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося урочисте вручення дипломів магістрів і магістерок дошкільної та початкової освіти, соціальної педагогіки та психології, вищої школи, акторів й акторок.

 

Випускників і випускниць привітав проректор з наукової роботи Запорізького національного університету, професор Геннадій Васильчук. Цього дня на їхню адресу пролунало багато теплих слів і побажань мирного неба, світлих надій, упевненості в завтрашньому дні, високих професійних досягнень і кар’єрного зростання. Декан факультету соціальної педагогіки та психології, професорка Ольга Пономаренко закликала присутніх бути сильними, побажала витривалості, мужності, миру та спокою в Україні, здоров’я, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій. Хвилиною мовчання учасники та учасниці заходу вшанували пам’ять загиблих на полі бою за незалежність нашої Батьківщини, подякували їм за можливість бути разом у стінах рідного вишу у нескореному Запоріжжі.

Зі словами подяки від усіх випускників і випускниць звернулася до викладачів і викладачок магістерка психології Євгенія Лебедєва. А магістр 1 курсу освітньої програми «Театральне мистецтво» Сергій Пивоваров підготував музичний подарунок.

«Щасливої професійної долі вам. Миру й добра нашій Україні!» – такі щирі побажання пролунали наприкінці свята.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини