Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали з ювілеєм професора кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів В’ячеслава Глущевського

У ЗНУ привітали з ювілеєм професора кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів В’ячеслава Глущевського

У ЗНУ привітали з ювілеєм професора кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів В’ячеслава Глущевського
25.01.2023 09:28 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет Інженерний навчально-науковий інститут імені Потебні кафедра мікроелектронних електронних інформаційних систем ювілей

Двадцять п’ятого січня свій ювілей святкує професор кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) В’ячеслав Валентинович Глущевський - талановитий викладач, науковець і педагог за покликанням.

Закінчивши школу із золотою медаллю, тоді ще юний хлопець, не вагаючись, обрав для навчання математичний факультет Запорізького державного університету (нині ЗНУ). Отримавши освіту за спеціальністю «Прикладна математика», В’ячеслав Глущевський зробив перші кроки в справі, якій присвятив життя. Свій кар’єрний шлях В’ячеслав Валентинович розпочав із посади асистента кафедри прикладної математики ЗДУ, а далі в життя ювіляра ввійшла Запорізька державна інженерна академія! Тут він працював старшим викладачем, доцентом кафедри математичних методів економіки та інформаційних технологій, а з 2003 по 2016 очолював факультет економіки та управління. З 2018 року В’ячеслав Глущевський був завідувачем кафедри економіки та інформаційних технологій, а після об’єднання Академії із Запорізьким національним університетом – кафедрою інформаційної економіки, підприємництва та фінансів. Сьогодні шановний ювіляр є професором кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ.

Окреме місце в житті В’ячеслава Глущевського займає наукова робота, початок якої було покладено під час навчання в аспірантурі на кафедрі математичних методів економіки та інформаційних технологій ЗДІА. Під керівництвом професора Василя Порохні ювіляр підготував та у 2002 році захистив дисертацію «Комплексна методика прийняття рішень щодо розміщення фінансових коштів на фондовому ринку України» та став кандидатом економічних наук. Проте ювіляр ніколи не зупинявся на досягнутому і згодом, під керівництвом професора Вальдемара Вітлінського, розпочав роботу над дисертацією «Моделювання систем адаптивного управління в економіці» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук, яку і захистив у 2018 р.

Нині В’ячеслав Валентинович є автором понад 100 наукових праць і навчально-методичних посібників. Під його керівництвом підготовлено та захищено дисертаційні роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук, неодноразово В’ячеслав Валентинович був і офіційним опонентом. Окреме місце в професійному житті ювіляра займає наукова робота зі студентами. Сьогодні В’ячеслав Глущевський є керівником постійнодіючого студентського наукового гуртка; кваліфікаційних робіт магістрів освітньо-професійної програми «Інформаційна економіка»; кейс-клубу «Клуб інноваційних бізнес-ідей АКАДЕМІЯ» на базі Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ.

Взагалі, роботі зі студентством В’ячеслав Валентинович приділяв, як і приділяє нині, дуже багато уваги. Для нього важливо, щоб молодь все життя з теплом і вдячністю згадувала часи, проведені в стінах alma mater. Коли ювіляр був деканом, його факультет був одним із найкращих в Академії. Під час спортивних змагань, творчих чи інтелектуальних конкурсів В’ячеслав Валентинович завжди був зі студентством. Хлопці та дівчата знали, що будь-яка їхня творча ініціатива буде підтримана улюбленим деканом. І нині, як і раніше, ювіляр активно займається всебічним розвитком студентства. Він поширює кейс-рух і кейс-культуру в ІННІ, а також залучає молодь до участі в регіональних, національних і міжнародних кейс-чемпіонатах. Значну увагу В’ячеслав Глущевський приділяє роботі над модернізацією вищої освіти з урахуванням європейських стандартів; співпраці зі стейкхолдерами, які, до речі, всі є його колишніми студентами/ками, а тепер справжніми професіоналами/ками своєї справи.

Студенти/ки, як ті, що отримують освіту сьогодні, так і ті, що завершили навчання багато років тому, завжди із вдячністю та повагою говорять про ювіляра, адже його професіоналізм як викладача, педагога та науковця, турбота про студентів підкорюють серця! Колектив Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету від щирого серця вітає ювіляра! Зичить міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, невтомності та нових здобутків у професійній діяльності. Нехай поруч із Вами завжди будуть рідні люди та справжні друзі, а Ваші старання виправдовуються вдячністю студентів. Натхнення Вам, радості і звичайного людського щастя!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини