Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели online-зустріч зі школярами ліцею «Перспектива»

На біологічному факультеті провели online-зустріч зі школярами ліцею «Перспектива»

На біологічному факультеті провели online-зустріч зі школярами ліцею «Перспектива»
25.01.2023 13:54 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування

Двадцять третього січня на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч із старшими класами відомого запорізького ліцею «Перспектива» в режимі онлайн.

 

Відповіді на запитання щодо спеціальності «Хімія» (освітня програма «Хімія») надавав завідувач кафедри хімії професор Олександр Бражко.

Він розповіла про переваги навчання в Запорізькому національному університеті на біологічному факультеті, наголошуючи на здобутках вишу, його рейтингах серед закладів вищої освіти регіону та України загалом. Далі майбутні вступники мали змогу ознайомитись зі спеціальностями й освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка на факультеті. Для присутніх влаштували яскраві інформативні презентації. Школярі та школярки дізналися про перелік предметів, що вивчають на факультеті, про бази практик, можливості працевлаштування та отримали багато іншої корисної інформації. Вступників на освітню програму «Хімія» цікавили особливості практичної підготовки та перспективами працевлаштування, а також – кількості бюджетних місць, відведених для на спеціальності. Серед запитань абітурієнтів й абітурієнток, на які надали відповіді, найбільшу зацікавленість викликали такі: порядок подання документів до приймальної комісії та вартість навчання на здобуття бакалавра, можливості працевлаштування випускників/ць. Присутні виявили інтерес до освітніх програм. Майбутніх вступників запросили приєднатись до соціальних мереж факультету. Так під час вступної кампанії-2023 вони зможуть отримати рекомендації, відповіді на питання щодо вступу тощо.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини