Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ розширює коло партнерів

Юридичний факультет ЗНУ розширює коло партнерів

Юридичний факультет ЗНУ розширює коло партнерів
27.01.2023 17:07 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет Дослідницька служба Верховної Ради України проєктна діяльність дослідницька діяльність запорізька правнича школа

У січні 2023 року кількість партнерів і партнерок юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) збільшилася за рахунок підписання договору про співпрацю з Дослідницькою службою Верховної Ради України.

Це – установа, основне призначення якої полягає в здійсненні науково-дослідницького та інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності Верховної Ради України, її органів, народних депутатів і депутаток України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України. А також – у професійному навчанні (підвищення кваліфікації) народних депутатів і депутаток України, працівників і працівниць Апарату Верховної Ради України та помічників/иць-консультантів/ок народних депутатів/детупаток України.
Факультет вдячний керівництву Дослідницької служби за позитивне реагування на ініціативу про налагодження співпраці й зацікавлений в її посилення. Передбачається залучення кадрових ресурсів факультету, зокрема й молодих науковців, здобувачів/здобувачок освітньо-наукового рівня вищої освіти, з урахуванням напрямків їхніх досліджень, до підготовки науково-дослідницьких, інформаційно-аналітичних й експертних матеріалів. Зокрема, йдеться про розробки наукових концепцій розвитку законодавчого регулювання суспільних відносин, проведення наукових досліджень законодавчого регулювання суспільних відносин. А також – про тематичні дослідження з питань, пов’язаних з опрацюванням законопроєктів, які вже перебувають на розгляді у Верховній Раді України. Крім того, планується надання інформаційної допомоги посадовим особам Верховної Ради України, народним депутатам і депутаткам України в підготовці до проведення брифінгів, виступів, розробки проєктів законів України із найважливіших питань розвитку суспільства та держави, здійснення експрес-аналізу ризиків законопроєктів.
У результаті досягнена домовленості про об’єднання зусиль для організації та проведення науково-практичних заходів, здійснення грантової діяльності, підвищення кваліфікації. А також – для залучення представників і представниць запорізької правничої школи до тематичних заходів із питань професійного навчання. Співпраця сприятиме ефективному використанню професійних, інформаційних, експертних ресурсів обох сторін для вирішення актуальних питань сучасних державотворчих і правотворчих процесів.


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини