Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті обговорили освітньо-наукову програму «Комп’ютерні науки»

На математичному факультеті обговорили освітньо-наукову програму «Комп’ютерні науки»

На математичному факультеті обговорили освітньо-наукову програму «Комп’ютерні науки»
30.01.2023 15:53 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет відділ аспірантури і докторантури обговорення освітньо-наукової програми наукові дослідження академічна мобільність

Двадцять шостого січня на базі математичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи гаранта освітньо-наукової програми «Комп’ютерні науки», професора Сергія Гоменюка, відбулася zoom-конференція, присвячена обговоренню перспектив розвитку та покращення цієї освітньої програми. Окрім проєктної групи, у заході взяли участь науково-педагогічні працівники/працівниці, які викладають на ОНП, зокрема завідувач кафедри програмної інженерії Андрій Лісняк, доцент Олексій Кудін і доцент Віталій Горбенко. В обговоренні взяли участь також здобувачі та здобувачки освітньо-наукової програми Анастасія Ярош, Дмитро Жуков, Ярослав Кривий, Анастасія Калюжняк і Віталій Фалькевич.

 

Під час заходу професор Сергій Гоменюк проінформував здобувачів і здобувачок освіти про чинні вимоги до наукових публікацій і порядок створення разових спеціалізованих вчених рад. Окрему увагу приділили питанню академічної доброчесності в наукових роботах. Зокрема, розглянули поняття самоплагіату та як уникнути його в підготовці публікацій. Керівники педагогічної практики Олексій Кудін, Віталій Горбенко й Андрій Лісняк підбили підсумки й обговорили перспективи подальшого розвитку практичного складника ОНП. Здобувачі/ки першого року навчання внесли цікаву пропозицію щодо впровадження певних вибіркових дисциплін англійською мовою. Це могло б посилити потенціал їхньої міжнародної академічної мобільності. Серед інших питань обговорювали освітні компоненти, зокрема вибіркові, викладання яких заплановано на другий семестр 2022-2023 н.р. Доцент Андрій Лісняк проінформував присутніх про наукові семінари та конференцій, запланованих на факультеті. Під час засідання йшлося про те, що участь у таких заходах – необхідний складник апробації результатів наукових досліджень.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини