Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління урочисто вручили магістерські дипломи

На факультеті соціології та управління урочисто вручили магістерські дипломи

На факультеті соціології та управління урочисто вручили магістерські дипломи
30.01.2023 17:09 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління свято вручення дипломів магістрів

Двадцять п’ятого в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) січня відбулось урочисте вручення дипломів магістрам і магістеркам факультету соціології та управління.

 

Відкрив урочистості проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Від імені ректорату він привітав випускників і випускниць із початком нового етапу в їхньому житті й отриманням юридичного доказу їхньої кваліфікації. Олександр Іванович висловив переконання, що кожен із присутніх посяде гідне місце в українському суспільстві та працюватиме на користь держави. Івент на ФСУ традиційно відбувся в затишній родинній атмосфері. Ведучим заходу став випускник факультету, голова його студентської ради у 2016-2018 роках Едуард Бойко.

На захід запросили головного фахівця Департаменту освіти і науки Запорізької державної обласної адміністрації Геннадія Корнієнка. Він відзначив високий професіоналізм науково-викладацького складу факультету, побажав випускникам і випускницям, крім професійної реалізації, не втрачати людяність у такі непрості для всіх нас часи. Декан факультету Тетяна Бірюкова від щирого серця побажала випускникам/цям не зупинятись на досягнутому та рухатися далі, зміцнюючи нашу Батьківщину. Адже вміння, знання та навички, отримані протягом навчання на ФСУ, стануть у пригоді у будь-якій галузі життєдіяльності. Доктор філософських наук, професор кафедри соціології Максим Лепський також приєднався до привітань. Він звернув увагу присутніх на те, що студенти й студентки продемонстрували свої кращі якості й доклали чимало зусиль, аби гідно завершити навчання. Про це свідчать блискучі захисти дипломних робіт.

Завідувачі кафедр факультету також привітали своїх вихованців і побажали успішної самореалізації та карʼєрного зросту в майбутньому. Наприкінці заходу слово взяв Єгор Гуков – голова студентської ради факультету (2018-2020 рр.) й університету (2020-2021 рр.) та цьогорічний випускник. Від імені усіх магістрів і магістерок він подякував адміністрації та викладачам за незабутні роки навчання, отримані знання та навички, які стануть у пригоді протягом усього життя. Факультет соціології та управління вже більш ніж 20 років готує фахівцв і фахівчинь різних галузей, затребуваних у всіх куточках України та світу. Саме їхня професіональність – головна позитивна характеристика, що дозволяє безперешкодно знаходити місця роботи, де потрібні їхні вміння та навички.

 

Фото із заходу – на фейсбук-сторінці ЗНУ за лінком:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.576387741175009&type=3

 

Факультет соціології та управління ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини