Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП влаштував тренінг із профілактики негативних психоемоційних станів під час війни

Факультет СПП влаштував тренінг із профілактики негативних психоемоційних станів під час війни

Факультет СПП влаштував тренінг із профілактики негативних психоемоційних станів під час війни
31.01.2023 12:53 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології кафедра психології Центр психологічного здоров’я психосоціальний супровід психологічний тренінг

Двадцять сьомого січня 2023 року кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології факультету соціальної педагогіки та психології, керівниця Центру психологічного здоров’я та психосоціального супроводу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олена Малина провела тренінг для персоналу митної служби України в Запорізькій області на тему: «Психологічна профілактика негативних психоемоційних станів держслужбовців під час воєнного стану».

 

Підвищення ефективності державної служби безпосередньо пов’язане з формуванням професійної компетентності фахівців і фахівчинь, актуалізацією їх особистісних і соціально-психологічних ресурсів, підвищенням рівня адаптивності до мінливих і стресогенних умов професійної діяльності. На сьогодні особливо сильний дезорганізуючий вплив на професійну діяльність мають емоційні стреси та психоемоційна напруга під час воєнного стану в Україні. Про це, зокрема, йшлося під час тренінгу.

Високий рівень стресової напруги і професійній діяльності держслужбовців і держслужбовиць може бути обумовлений впливом різних чинників, найбільш характерний із яких – висока соціальна відповідальність за виконану роботу, дефіцит часу та інформації (або надмірний потік інформації) для прийняття рішення та наступних дій, конфліктні ситуації. Тож особливості професійної діяльності держслужбовців/держслужбовиць, висувають певні вимоги до психопрофілактичної та психогігієнічної роботи, спрямованої на забезпечення ефективності й надійності професійної діяльності цих фахівців/фахівчинь, оптимізації психоемоційної стійкості та збереження їхньої психологічного здоров'я.

У рамках оптимізації психоемоційної стійкості персоналу митної служби України в Запорізькій області відбувся психологічний освітній захід, спрямований на активне використання сучасних ефективних психотехнологій саморегуляції, відновлення оптимального функціонального стану. Під час тренінгу розглянули особливості негативних емоцій та окреслили механізми їхнього виникнення. Присутнім надали основні технології емоційної саморегуляції та прийоми формування фрустраційної толерантності та стресостійкості.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини