Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі політології завершилася педагогічна практика для здобувачів і здобувачок третього рівня вищої освіти ОНП «Політологія»

На кафедрі політології завершилася педагогічна практика для здобувачів і здобувачок третього рівня вищої освіти ОНП «Політологія»

На кафедрі політології завершилася педагогічна практика для здобувачів і здобувачок третього рівня вищої освіти ОНП «Політологія»
28.12.2022 09:42 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління освітньо-наукова програма політологія освітній процес педагогічна практика

На кафедрі політології факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували проходження педагогічної практики для здобувачів третього рівня вищої освіти О. Надобко та А. Лимонова.

 

Під час виконання поставлених цілей і завдань молодь ознайомилася з нормативно-інструктивною та навчально-методичною документацією кафедри, а також долучилася до проведення занять для здобувачів і здобувачок спеціальності 052 «Політологія». Варто відзначити високий рівень організаційного й інформаційного супроводу, який здійснювали керівники/керівниці. За результатами проходження педагогічної практики підвищили рівень знань і професійних навичок в умовах реального педагогічного процесу, набули таких навичок soft skills, як креативність, здатність аргументовано презентувати свою позицію. Також за час проведення занять досить активно використовували різні засоби комунікації.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини