Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету соціології та управління Юлія Яцина

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету соціології та управління Юлія Яцина

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету соціології та управління Юлія Яцина
25.01.2023 11:59 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою факультету соціології та управління, експерткою з моніторингу, оцінювання та навчання проєкту «Зміцнення громадської довіри» «USAID/OTI», керівницею ГО «Союз соціальних технологів України» Юлією Яциною.

 

- Пані Юліє, чому для здобуття третього рівня вищої освіти Ви обрали свого часу саме ЗНУ?

- У виборі закладу вищої освіти ключовими факторами для мене були дружня атмосфера на кафедрі політології та факультеті соціології та управління загалом, всебічна підтримка викладачів/ок упродовж усього навчання, можливість брати участь у наукових і громадських заходах, широкий вибір програм академічної мобільності. Наприклад, я отримала можливість підвищити свої професійні навички під час стажування в Університеті імені Коменського в Братиславі за підтримки уряду Словаччини (SAIA).

- Чи знадобилися Вам знання, які Ви отримали під час навчання в університеті?

- Завдяки навчанню в аспірантурі ЗНУ, у мене розширилося коло професійних контактів. Я познайомилася із представниками й представницями державного та громадського сектору, що надало мені можливість отримати роботу в проєкті міжнародної технічної допомоги. Працюючи над дисертацією, я підвищила свої навички у використанні аналітико-статистичного програмного забезпечення (SPSS, MaxQDA, Microsoft Excel, Power BI), що дозволило мені обійняти посаду експертки з моніторингу, оцінки та навчання проєкту «Зміцнення громадської довіри» USAID/OTI.

- Що Вас надихає в роботі та якими здобутками Ви пишаєтесь?

- У моїй роботі мене дуже надихає можливість реалізувати власні академічні розробки на практиці. Саме тому, я пишаюсь тим, що безпосередньо долучена до розвитку політичної галузі та громадянського суспільства в Україні.

 

Факультет соціології та управління

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:

https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини