Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗГФК розповіли про перспективи вступу до ЗНУ та ІННІ

У ЗГФК розповіли про перспективи вступу до ЗНУ та ІННІ

У ЗГФК розповіли про перспективи вступу до ЗНУ та ІННІ
02.02.2023 11:17 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж інженерний навчально-науковий інститут факультет журналістики профорієнтаційна діяльність вступна кампанія

Днями відбулася профорієнтаційна зустріч випускників/ць спеціальностей «Видавництво і поліграфія» та «Теплоенергетика» ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» із представниками й представницями Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) й інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні: начальницею відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів, заступницею декана з навчальної роботи факультету журналістики, доценткою кафедри видавничої справи та редагування Наталею Романюк і доцентом кафедри металургійного обладнання ІННІ ім. Ю.М. Потебні Андрієм Власовим.

 

Під час зустрічі, яка відбувалася у змішаному форматі – онлайн і наживо, Галина Микитів розповіла про перспективи отримання випускниками й випускницями коледжу вищої освіти в Запорізькому національному університеті та ІННІ ім. Ю.М. Потебні та переваги, які надає ЗНУ студентам/кам. Зокрема, вона наголосила, що в університеті в освітньому процесі активно використовується система електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ, доступ до якої мають усі студенти/ки; можна поєднувати роботу зі здобуттям освіти за індивідуальним графіком. Йшлося про можливість поквартальної або помісячної оплати за навчання; повернення податковою інспекцією до 18% коштів, які студенти/ки, що працюють, витрачають на освітні послуги; відстрочку від призову до лав Збройних сил юнакам, котрі здобувають вищу освіту за денною формою; підтримку соціальних категорій; пільги, які передбачені Умовами прийому, та якими можуть скористатись майбутні вступники. Згадали й про особливості створення електронного кабінету та подання електронної заяви при вступі; сертифікати ЗНО/НМТ, які потрібні випускникам/цям коледжу для вступу на старші курси. Галина Володимирівна також наголосила, що для немісцевих студентів/ок є можливість проживати в гуртожитках.

Наталія Романюк розповіла випускникам і випускницям про спеціальності «Видавництво і поліграфія» про можливості вступу на спеціальність 061 «Журналістика», освітню програму «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання». Окремо Наталія Василівна зупинилась на особливостях складання академічної різниці, проходженні практики здобувачами/ками освіти, вибір 25% дисциплін, участь у діяльності університету, заохочення, якими стимулюється навчальна, наукова та громадська діяльність здобувачів освіти, тощо.

Андрій Власов повідомив випускникам і випускницям спеціальності «Теплоенергетика» про особливості вступу до інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні, зокрема, звернув їхню увагу на скорочений термін навчання; складання академічної різниці; бази практик; стипендіальне забезпечення; можливості працевлаштування тощо. Наприкінці зустрічі гості відповіли на питання присутніх, побажали їм успішно захистити дипломні роботи та висловили сподівання на зустріч із ними вже як зі студентами та студентками ЗНУ. Також вони подякували директору коледжу Віктору Черненку, заступнику директора Сергію Іванову, завідувачкам відділень Аллі Кухтарєвій і Світлані Гавриленко за організацію зустрічі з випускниками/цями коледжу.

 

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини