Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП обговорили стратегії подальшого розвитку й організацію освітнього процесу в другому семестрі

На факультеті СПП обговорили стратегії подальшого розвитку й організацію освітнього процесу в другому семестрі

На факультеті СПП обговорили стратегії подальшого розвитку й організацію освітнього процесу в другому семестрі
02.02.2023 14:29 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія кафедра дизайну вчена рада факультету освітній процес акредитація освітньої програми

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно відбувається підготовка до другого навчального семестру. Так, 27 січня відбулось засідання розширеної вченої ради факультету.

 

Декан факультету Ольга Пономаренко привітала всіх із початком другого навчального семестру й проаналізувала стратегії розвитку факультету. Проректор з науково-педагогічної роботи та навчальної Олександр Гура ознайомив присутніх зі станом підготовки до акредитації освітньо-наукової програми «Професійна освіта». Як гарант освітньої програми Олександр Іванович представив результати опитування здобувачів/ок і науково-педгагогічних працівників/ць. Враховуючи те, що більшість із них, – ті, які забезпечують викладання вибіркових дисциплін аспірантам/кам – це викладачі/ки факультету соціальної педагогіки та психології, гарант нагадав про 100% готовність навчально-методичного забезпечення в системі Moodle перед початком другого семестру.

Жвава дискусія розгорнулась щодо організації освітнього процесу у другому півріччі, викладачі та викладачки вносили свої пропозиції щодо оптимізації й організації подальшої роботи. Також заступники\ці декана з навчальної, наукової, профорієнтаційної роботи провели аналіз діяльності за відповідними напрямками на факультеті за перший семестр, а також визначили перспективи роботи на друге півріччя. Під час засідання розширеної вченої ради факультету також приділили увагу темі стану підготовки акредитації та вдосконалення освітніх програм. Відтак, на засідання запросили гарантку освітньої програми Ганну Чемерис, яка доповіла про стан підготоки матеріалів самоаналізу для акредитації ОПП «Графічний дизайн», другого (магістерського) рівня. У доповіді містився аналіз діяльності кафедри дизайну за останній рік. Доповідачка прозвітувала про показники наукової діяльності, а саме – про показники публікацій у фахових і наукометричних виданнях та про результати організації і проведення першої міжнародної науково-практичної конференції «Design & Visual Art & Creativity : Modern Trends and Technologies».

Також присутні на заході проаналізували здобутки студентської науки в розрізі публікаційної активності та перемоги в конкурсі наукових робіт і результати творчої діяльності здобувачів/ок. У контексті аналізу діяльності кафедри дизайну зазначили про підвищення кваліфікації викладачами/ками та про методичну діяльність. На завершення доповіді оголосили результати обговорення та перегляду ОПП «Графічний дизайн» на розширеному засіданні кафедри дизайну, на якому були присутні представники/представниці академічної спільноти, стейкґолдери/ки та здобувачі/ки. Загалом засідання розширеної вченої ради факультету визнали продуктивим і колектив факультету ССП із новими силами готовий розпочати другий навчальний семестр.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини